Twierdza na rozstajach - poradnik - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Korupcja pojawia się w przypadku spółkowania ze Złodziejami Cienia, czyli posiadaniem w Warowni Uncusa. Nie pamiętam, czy jest opcja wyrzucenia go, bo nie mam teraz dostępu do NWN2. Problem pojawia się również wtedy, gdy ogłasza się amnestię dla oprychów przy rekrutacji. Trzeba przyjmować lepszych rekrutów.

Co do budowy wioski, to warto. Po pierwsze zwiększa to liczbę mieszkańców (poziom +2), których można opodatkować i wcielić do armii. Co więcej, jeśli podpiszesz umowę, to Ziffer będzie przychodził w następnych turach i oferował kolejne umowy - rekrutację wieśniaków do armii (-2 do wyszkolenia armii).

O kontrakt handlowy z gildiami kupieckimi tak? Krąg Przyjaciół - +1 do liczby mieszkańców, Zapomniani Władcy - -1 do liczby mieszkańców, +10 do podatków handlowych, Skazańcze Wiatry - -2 do liczby mieszkańców, +25 do podatków handlowych.
Maxosh,
Mam takie pytanko od siebie.

Czy warto podpisywać kontrakt o budowie wioski? Zaraz ubywa mi rolników, są niezadowoleni, a farmer sprowadzony z Zachodniego Portu straszy, że będzie głód.

I jaki wpływ ma decyzja odnośnie kontraktu handlowego?
Gość_Gustaw*,
Witam. Jak wyplenić korupcje z szeregów szarch płaszczy? Kana ciągle mi o tym mówi gdy pytam o ich gotowość bojową ale nie mam żadnej opcji rozmowy z nia czy z Uncusem żeby sobie z tym poradzić. Przez to mimo że patroluje drogi i ziemie na zmiane, spada mi bezpieczeństwo, mam niskie morale, odchodzą rolnicy, żołnierze i jest co raz mniej kupców. Jestem w drugim akcie przed wyruszeniem do siedziby Ammona Jerro. Co robić?
Favandrel,
Czytałem ten poradnik, ale nie ma w nim opisanego skutku działań Uncusa. To że jest on łącznikiem Axle'a w Warowni to wiem Ale on zamiast zajmować się tym co powinien chce mi tu ustawiać ludzi w Warowni w iście dziwny sposób. Póki co nie kazałem mu działać.
Lionel,
Przeoczyłeś:

Cytat

Wewnątrz budowli znajdziesz Uncusa, przedstawiciela Złodziei Cienia. Jeżeli się z nimi sprzymierzyłeś, będzie z tobą handlował i informował o poczynaniach rzezimieszków w Neverwinter. Jeżeli należysz do Strażników Miejskich, to nie będziesz miał z niego większego pożytku.


http://gexe.pl/neverw...ajach-poradnik
Favandrel,
Jaka jest rola Uncusa w Warosni ? On za coś odpowiada ? Bo w poradniku nic nie znalazłem(albo przeoczyłem) a on chcę zabijać ludzi i nie wiem jak to wpłynie na morale Szarych Płaszczy(chybe niezbyt dobrze)
Lionel,
Jeżeli tak powiedział, to poczekaj jeszcze chwilę na niego. Może z czasem się pojawi.
Gość_Gość*,
Ostatni raz rozmawiałem z nim w Emberze, gdzie powiedział, że widział już zbyt dużo. Z rozmowy wyszło, że chce odbyć jeszcze jedną, ostatnią podróż, a potem się spotkamy. Ale w Twierdzy go nie ma.
Lionel,
Jeżeli z nim rozmawiałeś i przed jaskinią Gith powiedziałeś, że zawsze znajdzie miejsce przy twoim ognisku, to powinien zająć pokój na lewo od sali, w której rezyduje Kana.
Gość_Gość*,
Mam problem - nie mogę znaleźć Guyvena. Rozmawiałem z nim już trzy razy (obóz Kościożujów, jaskinia Githianek, Ember), potem w Warowni rozmawiałem z Torio i ona poradziła, żeby Guyven może być w Studni Starej Sowy albo w Lesie Zmierzchu. Byłem w obu miejscach, a Guyvena nie ma.
Brolly85,
Jak sprawić żeby moje szare płaszcze uzyskały najwyższy stopień wyszkolenia? Za ćwiczenia u mnie odpowiedzialna jest Katriona
Kelemvor,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 10 października 2009, 10:39 napisał

1.
+: duża liczba strażników,
-: niskie morale, niska uprzejmość chłopstwa, mniejsze zyski

2.
+: średnia liczba strażników,
-: morale w normie, ale nie ma szału

3.
+: wysokie morale, wysoka uprzejmość chłopstwa
-: mała ilość

a ja mam pytanie ile razy muszę wejść i wyjść aby móc utworzyć tę specjalną grupę żołnierzy ?
i jakie zdanie wybrać dla nich np z tych co : "niech będą lojalni względem mnie " ? to które jest najlepsze dla jakiego charakteru ?? plx help
Lionel,
1.
+: duża liczba strażników,
-: niskie morale, niska uprzejmość chłopstwa, mniejsze zyski

2.
+: średnia liczba strażników,
-: morale w normie, ale nie ma szału

3.
+: wysokie morale, wysoka uprzejmość chłopstwa
-: mała ilość
Gość_*,
Jestem tu nowy i mam taka sprawe
sa tryby rekrutacji i chce wiedziec jakie sa plusy i minusy kazdego trybu rekrutacji:

1.Amnestia dla kryminalistow

2.Kazdy moze dolaczyc do szarych plaszczy oprocz kryminalistow i przestepcow

3.Wymagania sa takie same jak u szrych plaszczy z Neverwinter


moze mi ktos napisac jakie sa plusy i minusy rekrutacji
(np.
piszemy tak
1. i tutaj jakie sa plusy i jakie minusy
2. i tutaj jakie sa plusy i jakie minusy
3. i tutaj jakie sa plusy i jakie minusy
kwakwarakwa,
Co do walki tej, weź Ammona Jerro, Casavira/Khelgara, oraz Quarę ona będzie ich cisnąć, a ty będziesz mógł walczyć spokojnie wybrałem taki skład bo Ammon musi odczytać imię.
seba21,
JESTEM W MOMENCIE GDY MAM POKONAĆ 4 KONSTRUKTY I KAPLANA CIENIA I CAŁY CZAS GINE. JAK ICH POKONAĆ?
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ
Gość_Shiva*,
Mam wielką prośbę. Czy mógłby mi ktoś przesłać screen okna o stanie twierdzy (obojętnie w ilu procentach ukończona)?
Potrzebne mi to do kampanii RPG. Swoje stare sejwy wyrzuciłam _-_

Dziękuję z góry ;*
Luyanki Werpolterop,
Nie musisz za co dziękować. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś problemy możesz mnie pytać.
JTL,
Dziekuje wam teraz naprawde moja warownia dzięki wam ruszyła na nogi
Luyanki Werpolterop,
JTL Światło Niebios to postać którą spotykasz w miejscach które są napisane przez Ammona. Żeby do ciebie dołączyła w warowni musisz ją pokonać 3 razy. Zalicza się ją jako porucznik i możesz jej przydzielić jakieś zadanie przez osobę która jest w warowni (przykro mi ale nie wiem jak się nazywa, prawdopodobnie Katriona, ale nie jestem pewien), musisz z nią pomówić na temat dowódców, a następnie o Światło Niebios i przydzielasz jej jakieś zadanie.
Wczytywanie...