Zawieszki gry, resety kompa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Luyanki Werpolterop,
Jeśli za każdym razem ci się zawiesza to prawdopodobnie zasilacz. Możliwe też że jeśli będziesz korzystał z kompa przez godzinę, a potem włączysz Obliviona i będzie ci działał to pewnie znaczy że karta graficzna się psuje. Wiem bo to mi się kiedyś przytrafiło.
Orcownik,
Czy to resetowanie się może powodować zasilacz? Mam 300W i 2 dyski, karta wymaga dodatkowego zasilania, procek ma 5,5 lat (swoją drogą ciekawe ile kosztował Intel Celeron 2.44GHz tyle lat temu ). Znajomy informatyk powiedział mi że to może być zasilacz, odłączyłem 1 dysk. Ciekawe co będzie teraz?
Luyanki Werpolterop,
U mnie jest taki błąd, idę spać żeby podnieść level a tu komp mi się zawiesza. Resetuje kompa odpalam jeszcze raz obliviona i niby wszystko w porządku. To dopiero wkurzający błąd.
Pyjak,
Heh mam podobnie tylko nie resetuje mi się komp Niby krytyczny błąd (zmieniłem raportowanie żeby pokazywał (tylko krytyczne błędy) Pewnie błąd związany z grą. A innym też się podobnie wychodzi?
Orcownik,
Mam sprzęt : Intel Celeron 2.44GHz, 1 GB RAM,GeForce 7600 GS.
Gra ogólnie działa, ale czasem się dziwnie wiesza(najczęściej przy zmianie lokacji) oraz komputer przy kliknięciu Wyjście z gry po prostu się resetuje (zawsze). Puźniej wyskakuje że: System odzyskał sprawność po poważnym błędzie itd. Wysłałem raport do microsoftu: http://wer.microsoft.com/Responses/Respons...69-c42bcf7d3534

ale niewiele mi to mówi, czy może mi ktoś pomóc ??
Wczytywanie...