Gildie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
ten kto napisał o tych magach powietrza i ziemi to sie naczytał zadużo "wielkiej encyklopedi gier 2006" wiem bo miałem taka i tam to pisze nie grali w to wogule a napisali jakieś badziewia
Ranger,

Użytkownik Łowc@ dnia Sep 5 2005, 03:43 PM napisał

W oparciu o GS to będą:
Prawdopodovnioe

Wyznawcy Beljara

I na 100%:

Magowie Ognia
Magowie Wody
Paladyni
Najemnicy
Łowcy Orków

Tyle wiadomo

[post="35566"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No dobra już się pograło i to co miało być na 100% jest na 0%

Mamy:
Buntowników
Orkowych najemników
Łowców niewolników/Asasynów
Łowców orków
Magowie ognia i wody istnieją ale...

Użytkownik Gothic IV dnia May 11 2006, 01:54 PM napisał

Na 100 % Będą magowie ognia, wody, ziemi i powietrza,palladyni ,najemnicy i orkowie do których można będzie się przyłączyć

[post="43565"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To z tymi wszystkimi żywiołami było nawet śmieszne
DooM,
To co widze niezbyt mi się podoba bo brakuje tam MAGÓW... no ale cóż zobaczymy jak to naprawde bedzie .

P.S. Sciagnelem juz 2/3.15 gb gothica 3. Niedluga zacznie sie przygoda :]
DooM,
Skąd ta pewność podaj swoje "sprawdzone" źródło .
Mathew,
Orkowie jak najbardziej mogą być gildią. Zadania pewnie będą polegac na zabijaniu królewskich rebeliantów, niszczeniu łowców orków i na współpracy z zabójcami. A dołączyć do nich na 100% się da.
Dany,
Jakim cudem gildią mogą być orkowie? To raczej rasa wroga, gildie to są te organizacje, do których można dołączyć.
I według mnie będą raczej zrównoważone, inaczej wszyscy by dołączali do tych samych, bo najlepsze.
Mathew,
Podaję gildie które będą na 100% (sprawdzone źródła )
1. Królewscy Rebelianci
2. Łowcy Orków
3. Ludzie Pustyni (Beduini)
4. Leśne Bractwo
5. Handlarze Niewolników/Zabójcy
6. Orkowie

Moim zdaniem najlepsi bedą Królewscy Rebelianci, Łowcy Orków i Leśne Bractwo a waszym zdaniem które będa najlepsze?
Tomizzo7,
wiem ze bedzie Łowca Orków czy Łowca pełzaczy to nie wiem
Shade,
Jak mają być ci ludzie w turbanach to zdeka lipa, bo gdzie szukać na wyspie Khorinis jakiś pustyń???
Bezsensu, no ale to nie my robimy ta grę!!!
Jak ma już być tych kilka gildii to niech będzie tak, że każdą gildią da sie przejść do końca, a nie tak jak w Gothicu 1 , że jak byłeś chyba cieniem, że mogłeś jeszcze wstapić do magów wody-Beznadziejnie to zrobili no , ale my czekamy na coś zawalistego. I oby nie było takie tudne jak G2 NK bo dla poczatkującego gracza może być dość trudne. Niech będzie tak jak G2 tylko, że orkowie, jaszczuroludzie i wiele tych lepszych potworów ma więcej życia i leposze style walki!!!

[Dodano po chwili]

Czy ktoś ma jakieś mapy g3???

CZy ktoś zna jakie ma ta gra wymagania???
Gorn,
co do orków nie wiadomo


[Dodano po chwili]

Złodzieje/ Gildia Niewolników
Łowcy Orków
Drwale - jest to może odpowiedź na pytanie czy będzie nowy obóz podobny do obozu na bagnie
Buntownicy
Orkowie
Gość_Gothic IV*,
Na 100 % Będą magowie ognia, wody, ziemi i powietrza,palladyni ,najemnicy i orkowie do których można będzie się przyłączyć
Ranger,
W oparciu o GS to będą:
Prawdopodovnioe

Wyznawcy Beljara

I na 100%:

Magowie Ognia
Magowie Wody
Palladyni Czemu przez dwa "l"? Paladyni - Med
Najemnicy
Łowcy Orków

Tyle wiadomo
Finkregh,
Bo to są oryginalne arty... To tak jakbyś przejechał, powiedzmy, Europę z północy na południe - spotkasz ludzi w kożuchach, żyjących jeszcze do niedawna z polowań, przez bogatych mieszczan, przywiązanych do swoich tradycji, aż dojedziesz nad Morze Śródziemne, gdzie wcale nietrudno o człowieka w turbanie

Więc te arty są zresztą naprawdę oficjalne... Bo są na oficjalnej stronie. Trudno więc o fałszywki ;p
BaLiN/GaNdi,
Muszę powiedzieć, że to są oficjalne artworki, inaczej nie dawali by tego na takie serwisi ja gry.gery. czy wp.pl
Lord Andre,
tez je widziałem ale z tym z pustyni jeszcze 2 inne rys. były i ta gra bardziej mi przypominała princ of persja niz gothica to chyba jakis kit ludzi któży już marzą o GIII
BaLiN/GaNdi,
A więc ja dam odpowiedzi :

Oto my człowiek z Nordmaru



A teraz ci z Pustyni...



Więcej informacji na www.gothic.g4ce.pl hehe, ja te działy robiłem :blink:
Black,
WIEM!!! będą pustynni ludzie czy jakoś tak...widziałem ich rys są ubrani w turbany itp
Lord Andre,
kurde nordmaru przejezyczyłem sie

i nie pamitam gdzie to widziałem ale mam to zdjecie na kompie jak ktos chce zobaczyc to do mnie
na gg
Qurnik,
Normandia to chyba jest gdzie indziej ale co z tego , moze takie cos byc w grze bo czemu nie ?
Wczytywanie...