Gothic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Własnie o te bugi mi chodzi ze sie nimi rozczarowałem 2 razy mialem buga ktory uniemozliwail mi granie dalej i wes sie nie wkur.... eh
Ranger,

Użytkownik Guest dnia Jan 21 2007, 04:29 PM napisał

Ja jeszcze się dziwię dlaczego jeszcze ktoś gra w G3 a miała być cudowna gra a co wyszło ? szkoda słów,
Jestem ciekaw kiedy będą pierwsze pozwy sądowe, niby ma być dobra i działająca gra a tu zonk !!!

eh....

[post="53156"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To nie pierwsza gra która rozczarowała. Jak ktoś chce to gra. Fabuła ciągle jest spoko tylko te cholerne bugi:/
Zresztą nie o tym temat.
Gość_Guest*,
Ja jeszcze się dziwię dlaczego jeszcze ktoś gra w G3 a miała być cudowna gra a co wyszło ? szkoda słów,
Jestem ciekaw kiedy będą pierwsze pozwy sądowe, niby ma być dobra i działająca gra a tu zonk !!!

eh....
Nazin,

Użytkownik Xardas 2006 dnia Dec 3 2006, 07:47 PM napisał

mam takie pytanie czy Lee jest w G3??
czytałem na jednej stronce ze jest ale (uwaga) jest z nami w Ardeii i walczy!!!!
ale ja go nie widzialem i nikt nic o nim nie mowij jak narazie???
czy cos jest nie tak??? byl wraz z bezimmennym w Ardeii???
czy poprostu ktos podal zle informacje???
a jak byl to czemu go niewidziałem przeciesz calą Ardee przeszukalem (nie za Lee ale za kosztownosciami )i ge nie było
z gory dziekuja za odpowiedz
(troche sie martwie ze go jeszcze nie widzialem bardzo go lubie i chcialbym mu pomuc w jego sprawie z krolem )

[post="51092"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Lee jest w Klanie Ognia
Xardas 2006,

Użytkownik Raphagorn dnia Oct 7 2006, 06:30 AM napisał

Ja nie muszę podejmować decyzji Podjąłbym jednak inną, gdybym miał 512 RAMu więcej...

[post="48900"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ja ci powiem jakiego ja mam kompa i mi chodzi RAM 512 Radeon 9600 Procesor 1,4
a wymagania są następujące RAM 1024 Procesor 4 Radeon 9000 NA MINIMALNYCH
no ja mam troche gorszy komp niż nawet wymagania minimalne ale jakoś chula

[Dodano po chwili]

mam takie pytanie czy Lee jest w G3??
czytałem na jednej stronce ze jest ale (uwaga) jest z nami w Ardeii i walczy!!!!
ale ja go nie widzialem i nikt nic o nim nie mowij jak narazie???
czy cos jest nie tak??? byl wraz z bezimmennym w Ardeii???
czy poprostu ktos podal zle informacje???
a jak byl to czemu go niewidziałem przeciesz calą Ardee przeszukalem (nie za Lee ale za kosztownosciami )i ge nie było
z gory dziekuja za odpowiedz
(troche sie martwie ze go jeszcze nie widzialem bardzo go lubie i chcialbym mu pomuc w jego sprawie z krolem )
Dany,
Postanowiłem tutaj dać trochę screenów, będzie można przy okazji do galerii dać. Wszystko na full detalach.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG
LordDamian,
Polska wersja gothica III ma wyjść 4 listopada.
Dany,
Decyzji o kupnie nowego kompa. Mam teraz trochę kasy, ale ciągle się zastanawiam, bo musi mi zostać na wyjazd na za rok i na wydatki zwykłe. Narazie szukam dogodnych cen. A wtedy załatwię sobie Gothica na 101%.
Raphagorn,

Użytkownik Dany dnia Oct 6 2006, 05:51 PM napisał

Może to i lepiej, mam więcej czasu na podjęcie decyzji...

[post="48894"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jakiej decyzji? O kupnie Gothica 3? Ja nie muszę podejmować decyzji Podjąłbym jednak inną, gdybym miał 512 RAMu więcej...
Dany,
Europejska, także w Polsce w wersji PL, miała być 13.10. Takie są daty na stronach i w sklepach internetowych.

EDIT

Dobra, możecie mnie nie słuchać. Przyznam, że nie sprawdzałem od kilku dni. Jednak się przesunęło. Może to i lepiej, mam więcej czasu na podjęcie decyzji...
LordDamian,
Moim zdaniem wyjdzie już nie bawem.Może za tydzień.
Asgeroth,
data - NIEZNANA

podobno porogramisci znaleźli dosc powazny bug w programie i musza go teraz naprawic... nie wiadomo, o ile przesunie sie data premiery...
Shade,
Wiosna 2006 była może wiosna 2007??
Wojownik ADANOSA,
Tylko po polsku!!!


[Dodano po chwili]

Wiosna 2006
Ja to wiem z onet.pl
Medivh,
Ładne to tylko, że niestety nie będzie mi chodzić... Co nie zmienia faktu, że może dochodzimy do pewnego upgrade'a w grach cRPG...
Finkregh,
A JAKA gra nie miała, co?
GIII wychodzi [niemiecka i angielska] w 2006 roku, Polska tak mniej wiecej w I lub II kwartale '07.
Więc oczekujmy jej! Bo to bedzie gra wszechczasów ;p
Aragorn Knight,
:mrgreen: Miejmy nadzieje że ta częśc będzie Doskonała i prawe bez Wad bo jak narazie GI i GII z GII NK misły pare wad.
Wczytywanie...