Ulubiony NPC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Optymista,
Diego ponieważ to on oprowadził mnie po świecie Gothic i oczywiście także Wrzud łaził za mną prawie całą grę dopóki nie zabiły go orki
Seqe,
A ja najbardziej lubiłem fantastyczną piątkę (tak ich nazywam) Bezimienny, Gron, Lester, Diego i Milten, zgrana paczka fajnych ludzi, poza nią lubię jeszcze Lee.
Darnith,
Ur-Shak i Tarrok
Byli jedynymi orkami w Gothicu 1 które wykorzystywały ludzką mowę. Nigdy nie zapomnę jak Tarrok mówił, jakie składniki są potrzebne do Ulu-Mulu A Ur-Shak to dobry przyjaciel bezimiennego, przynajmniej w pierwszej części Gothica.
Mortton,
Gorn. A dlaczego? Silny facet, pijak i cwaniaczek w jednym. Świetnie wymachuje toporem. Jednym słowem: swój chłop. ;D
Pyjak,
Diego, Lester, Gorn -> Trzej który należą do różnych obozów jednak sie dogadują.
Miltern -> Jedyny Mag Ognia na zakończeniu ;]
Lee -> W końcu królewski Generał ;p
Jugg,
Gorn, Diego, Milten i Lester- tylko oni wydają się normalni w tej całej kopalnii:D
diego19,
A ja tam lubie (może nie najbardziej) Lestera bo nigdy nic nie mówi obraźliwego, tylko pomaga nam w grze:P
Sosna,
Ja mam dwóch ulubionych:
Gorn- odważny i oddany wojownik
Diego- Mimo, że należy do Starego Obozu, jest niezależny i służy tylko i wyłącznie dobru innych
Cruoris,
Jaki jest mój ulubiony NPC?
Bez żadnego zastanowienia, od razu odpowiem - Xardas, a dlaczego? Pierwszy czynnik na to wpływający: Mag, w końcu jest to moja ulubiona profesja. A czyżby to, Nekromanta? Tak, w takim razie jeszcze lepiej, moja ulubiona dziedzina magiczna. Xardas jest człowiekiem tajemniczym i w gruncie rzeczy bardzo ciekawym, chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o jego przeszłości.
Ten Nekromanta jest bardzo mądry, o czym daje znać już w Gothic. Powiedział nam o treści jednej z Orkowych proroctw, a więc? Czyżby poznał język orków? To jest niewątpliwie przydatna umiejętność w tych krainach. Także, jako jedyny Mag jest w stanie wprowadzić nas w 6. Krąg Magii, a tym samym będziemy mogli używać najpotężniejszych Czarów, no i staniemy się Nekromantą. Mądrość Xardasa jest największa? Nie, ten człowiek jest najmądrzejszym, z jakim mieliśmy okazję się spotkać - wiele lat studiował Magię Innosa i nie tylko, w ten sposób wiele się dowiedział, a potem jeszcze postanowił uczyć się Magii Demonów, Xardas zdobył wielką wiedzę, nie tylko Magiczną, ale i historyczną, od niego także dowiadujemy się o Wojowniku, który władał Urizielem, no i nieco o tejże właśnie rzeczy...
Cóż, mogę także wspomnieć o Beliarze, który jest moim ulubionym Bogiem. - Jednak już w pierwszej odsłonie Sagi Gothic wiedziałem, że Xardas do końca nie służy Beliarowi. Jest Nekromantą, ale czy bycie nim oznacza służbę u Boga śmierci i zmieszczenia? Nie, Nekromanta to często po prostu człowiek, który studiuje Czarną Magię i uwielbia samotność, tak jak Xardas - Osiedlił się w końcu na terenie Orków, a po co? Mało kto tam się zapuszcza, a jeszcze mniej mogłoby go tam odnaleźć, nieprawdaż? Może się nie co zawiodłem? Pewnie tak, już tego nie pamiętam - Jednak moje zdanie pozostaje bez zmiany, Xardas jest moją ulubioną postacią.


Pozdrawiam, Cruoris
Wczytywanie...