Problem z Kirkiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
A no tak:P ale ja pomyślałem po tym jak już napisałem że da sie wyjść np goto Diego ale nie pomyślałem o kamieniach teleportacyjnych
lukis2012,
Diego jesteś w błędzie... Wyjść można teleportując się do innego miasta.
diego19,
Fajne wejście, ale wyjść to chyba niema szans:D? A ja już sobie poradziłem ze świątynią:)kodzik na klucz... Jeszcze raz dzięki Darnok
Darnok Smith,
A zaraz pokażę, tylko grę włączę i screena zrobię.

EDIT

Proszę:



Tym sposobem można wejść do świątyni, ale z wyjściem może być niestety problem.
A, i akrobatykę trza mieć, żeby się nie zabić.
diego19,
A jak można wejśc inaczej bez kluczy i kodów ?
Darnok Smith,
Imienia "truposza" nie pamiętam.

It_Artefact_Crown - Korona Adanosa

It_MoraSul_TempleKey_01 - pierwszy klucz
It_MoraSul_TempleKey_02 - druga klucz
It_MoraSul_TempleKey_03 - trzeci klucz
It_MoraSul_TempleKey_04 - czwarty klucz
It_MoraSul_TempleKey_05 - piąty klucz

Nie wiem który należy do Kirka.

Więcej kodów:

http://gexe.pl/Gothic-3-a599.html

A tak na marginesie, to do świątyni da się wejść bez użycia kodów.
diego19,
Witam, mam problem z kirkiem, jak wiemy jest on właściciel kulucza do świątyni Mora sul. Zacznijmy od tego że ja nie przechodzę gry powoli tylko mam już 42lvl to pozwalam sobie na to aby wpaść do miasta i wybić wszystko co się rusza, i tak właśnie robie(bo chce ubić jak najwyższy lvl i to jak najszybciej, taki mały konkurs z kumplem) ale gre tez chce przejść. No ale nie w tym rzecz, chce dorwać kirka bo mam 4 klucze a brakuje mi tylko jego klucza a nigdzie go niema, w karczmie, na miejscu gdzie na nas napada, nawet się posunąłem do użycia GOTO i tez go nie znalazło ;( co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc a i jeszcze 1 sprawa jak nazywa się ten truposz ze świątyni mora sul? Może do niego uda się mi goto, a jeśli nie to jest jakiś kod na klucze do świątyni albo artefakty adanosa? Proszę o szybko pomoc...
Wczytywanie...