Problem z Ahją Lazurowym - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kwakwarakwa,
Aktualizacja gry
Gość_jnk*,
Witam, mam ten sam problem co Gość_Zmorek, a przeinstalowanie gry nic nie pomogło. Jest na to jakiś inny sposób?
Luyanki Werpolterop,
Odinstaluj grę, ale zachowaj zapiski i ponownie zainstaluj grę, powinno być później dobrze.
Gość_Zmorek*,
Ale jak naleze do Strazy Miejskiej to tez nie moge pogadac z Ahja, a po powrocie do Brelainy ta mowi mi, zebym zbadal statek. A co gorsza nie mam wczesniejszych zapisow gry, poniewaz korzystam niemalze wylacznie z quicksave. Czy jak skasuje dodatek i tego save wgram do czystego nwn2 to bedzie dzialal?
Lionel,
Miałem tak samo. Pewnie nie porozmawiałeś przed wykonaniem zadania z Moira, tez taki błąd zrobiłem. Wystarczy wczytać zapis gry i porozmawiać z Axlem, Moira itd.
Gość_Sall*,
Kiedy dostałem zadanie od axela zeby isc do portu i zabic wszytskich agentow luskanu wystaepuje zdaje sie blad jakis... po zabiciu wszytskich 'pionkow' zostaje tylko Ahja lazurowy... po pokananiu klienta powinna byc zdaje sie jakas rozmowa z nim ale on tylko stoi i nie reaguje na nic. nie moge z nim pogadac nie moge go zabic, nic. to jest jakis blad czy czegos nie zrobilem co powinienem byl zrobic?
Wczytywanie...