Zabawa "przed i po" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kresselack,
Zwiodłem się. Co za wredny człowiek
Pyjak,
Ja chciałbym aby temat istniał i były zagadki jednak
Theoden,
Jakbyś już miał dać kolejną zagadkę, to taką z różnicami . Później wszyscy by wiedzieli, że niczym się nie różnią obrazki. Ale dobrze to wykombinowałeś, żeby nas troszkę pomęczyć . Niedobry Tar .
Ammon,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia śro, 12 mar 2008 - 13:17 napisał

Temat do zamknięcia.

I to wszystko? Żadnej zagadki? Proszę, nie denerwuj mnie. Dawaj kolejną "zagadkę".
Majarek,
No kurcze a miałem nadzieje ze zaczniecie fantazjować... xD
Taramelion,
Nie daliście się. Liczyłem na to, że Wam się wieczorem wzrok zamydli...
Macie rację. Obrazki są identyczne a my chcieliśmy zobaczyć Waszą reakcję.

Temat do zamknięcia.
Pyjak,
No może jedynie 1 obrazek wydaje mi się nieco jaśniejszy od 2
Strażnik,
Tar pewnie czeka na 15 postów mówiących o tym, że nie ma różnic

Nic nie dostrzegłem.
Medivh,
Poprosimy chociaż o jeden szczegół, żeby wiedzieć, że rysunki jednak się różnią
Matthias Circello,
Poświęciłem na to chwilę i też twierdzę, że to są dwa idealne rysunki. A jak sie różnią, to jakąś tak minimalną pierdołą, że tylko grafik mógłby to zauważyć. ;p
Theoden,
A ty, Tar, znalazłeś te 15 szczegółów? Jak na razie nie widzę nic szczególnego.

A w ogóle co przedstawia ta scenka???
Taramelion,
Oj postarajcie się...
Diego de Gallin,
Ja znalazłem jeden element różniący je , jeden jet wyżej a drugi niżej (no i jeszcze mają inny adres strony , minimalnie inny) . No a tak na serio to nie widzę między nimi różnicy.
Darnok Smith,
Nie może być... to dwa, identyczne obrazki (albo moje oczy są już tak zmęczone, że nic nie wyłapują).

A może to podpucha i Tar sobie z nas żarty robi?
Pyjak,
Moje oczy nie są w stanie wyłapać różnic Może się pomyliłeś Tar? I wkleiłeś 2 razy to samo ;]
Ekhtelion,
Takie obrazki można bardzo łatwo porównać na kompie, nie zdradzę jak. I moim zdaniem to te,które dałeś są identyczne co do kazdego szczegółu. No chyba, że zabawa polega na wyłuskiwaniu pojedynczych piksli...
Taramelion,
Znajdź 15 szczegółów, różniące te obrazki

Zaczynamy!





[font="Lucida Console"]pomysł na zabawę: MajareQ[/font]
Wczytywanie...