Owsianka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Trudno się doczytać.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Owsiak mi podpadł ostatnio swoim występem o ,,nienawiści i dzieciach co się pierwszej pomocy uczą", że komisja Pana Macierewicza to zło i dzieciom szkodzi. W TV republika było (jedynej niekłamiącej telewizji).
sumiakai,
Do momentu jak będzie robił dobrze dla innych nie obchodzi Mnie ile zarabia...
Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Owsiak postępuje dobrze pomagając tym wszytkim ludziom.


Też tak sądzę.
Mortton,
Owsiak postępuje dobrze pomagając tym wszytkim ludziom.
Taramelion,
"Niech nie wie lewica, co czyni prawica"
Diego de Gallin,
Ja sadzę że dobrze pomaganie ludziom w dodatku bez interesownie to w dzisiejszych czasach wielka rzadkość (nie którzy w takich wypadkach uważają ich za wariatów i idiotów) pomógł już wielu ludziom i to jest wiadome więc jasne że dobrze robi. Co do tego ile bierze no nie może za dużo, sądzę że w cale, pieniądze które zbierają wydają na pomoc zyskują tylko tyle ile im one s procentują w banku przez krótki czas, a i to wydają na organizacje przystanka woodstock, więc chyba nic maksimum to drobną zaliczkę jak zespoły na przystanku w. czyli cenę dojazdu.
Daylen,
Co rok startuje WOŚP i co rok są jacyś kolesie co się zastanawiają ile Owsiak zarabia. Tak jak jeden z LPR co na swoim blogu zastanawia się ile Owsiak bierze dla siebie. Dzięki niemu nie ma w Polsce szpitala bez serduszka WOŚP.Jurek uratował już tysiące istnień a co zrobił taki drobny pieniacz?! Piszcie co sądzicie.
Wczytywanie...