Wampirze Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Krix,
Miałem okazje pograć w kilka tytułów:

1 Vampire Masquerade Redemption
2 Vampire Masquerade Bloodlines
3 Blood Rayne

Każda miała w sobie coś niezwykłego. Unikalny klimat Bloodlines, ciekawa historia i niezwykłe postacie Redemption, Super sieczka i fajna laseczka to pokemon.
Finrod,
Będzie i w Might and Magic 8 troche wampirów, jakby jako główną postac wybrac wampira. Ba, dobrac odpowiednich najemników i można pięcioosobową drużynę z wąpierzy zbudowac.
Gość_natalka2007*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik VL dnia śro, 28 lip 2004 - 13:27 napisał

W jakie gry graliście z wampirami w roli głownej? Jeśli chodzi o mnie to są to:

LoK: Blood Omen 2
Blood Rayne
LoK: Defiance
Mororwind
V:Maskarada
LoK:Soul Reven 1
Sacred (hmm...)

Kolejność losowa

Najlepsze to seria LoK i Blood Rayne oraz V:Maskrada, to są naprawde wampirze gry B)
Courun Yauntyrr,
LoK:Blood Omen 2, SR 2, Morrowind, VTM:R, BloodRayne.

Chyba najlepsze (pod względem wampiryzmu) to VTM:R i LoK:BO2. Dlaczego ? Klimat, możliwość prawdziwego wczucia się w tę rolę. Pierwsza gra ma do tego ciekawy scenariusz, druga - mechanikę, a BloodRayne - bohaterkę
Aventya,
Sacred, BG II i oczywiscie Vampir: Maskarada
VL,
Jak siew am podobała młucenie w LoK:Defiance? dawno nie była takiej fajnej bijatyki na PC według mnie, a wampiry takie jak Kain czy Raziel dodają znaczego uroku i smaku tej grze
Galt,
BloodRayne, Soul Reven, Sacred.....
Moiraine,
hm z tego co wiem to w Heroes można jako postać wybrać wampira nieumarli są świetni!
Selena_de_Moon,
Jeśli już to Soul Reaver się nazywa Ze względu na broń ktora posluguje sie Raziel Grałam i lubię bardzo tą gierkę. Tak samo jak Blood Rayne Blood Omenka też uwielbiam i fajnie rozbryzguje innych na ścianieoO>
Finkregh,
A ja grałem we wszystkie
Chociaz za dawno <_<
Musze je na nowo zainstalowac
Mroczny Paladyn,
Ja swego czasu pykałem i dalej pykam z (fajeczki no ale nie tylko to) w morrowinda i takto w nic może czas zakupić sacreda ??
Lord_Patos,
Grałem tylko w Soul Reven 2 , ciekawa gierka i doba grafa , szkoda tylko żemożna sevować tylko w niektórych miejscach.
Po jakimś czasie mi się znudziła..............
Pavel,
Wampirza gra to Dracula A Minias nie chodzi Ci czasem o Blair with?
Minias,
nie nie, to był chyba jakiś tytuł z trzech słów..
co jak np. zrobiłeś czar widzenia przed wejściem do takiego budynku to tam szubienica niewidzialna i jęki..
VL,
Grałem w "The I of Dragon" smoki też lubie, ale to temat o grach z wampirami a nie smokami Minias, może choadzi o Nosferatu?

Nom radziłbym się trzymać tematu-Mroczny Paladyn
Lord Andre,
grałem jeszcze w night creatures ale nie wiem czy tam sie było wampirem czy je zabijało w ogóle fajna
Qurnik,
bloodrayne , soul river2 i jesli wampiry som w ID i BG (juz nie pamietem ) to tyle
Minias,
lol ja grałem, ale nie podobała mi sie zbytnio <_<
Deus,
Ja nie grałem w rzadną grę, w której się jest wampirem niestety, ale chyba będzie trzeba nadrobić zaległości. Graliście w "I of The Dragon" jest się smokiem
Wczytywanie...