Krótka piłka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dabu,
A czy czytałeś wymagania Deus Ex'a, czy Deus Ex: Invisible War? : P Bo to znaczna różnica. ;] IW wyszło około 2004 roku, ale gry w ogóle nie polecam - totalne spłycenie mechaniki jedynki... No i kompletnie nie chce mi się w to grać. Nudne jakieś.
Sosna,
Czy to na pewno gra z 2000 roku, bo wymagania są dziwnie wysokie jak na te czasy:
Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 1,5 GHz
Pamięć: 256 MB
Grafika: Zgodna z DirectX 64 MB
System: Windows 2000/XP
Wymaga: DirectX 9.0
Dźwięk: Zgodna z DirectX
Napęd: DVD-ROM
Dabu,
Założyłem ten temat po to, byście wypowiedzieli się o grach które was zachwyciły, które wam się nie podobały, co polecacie... Wskazana ocena danego tytułu. Po prostu w większości działów nie ma stosownego tematu, a w "Waszych ulubionych grach" miejsca na takie posty. Dlatego proszę tutaj zamieszczać mini-recenzje RPG'ów oraz wszelkiej maści odmian tego gatunku.

To ja zacznę.

Deus Ex

Zakupiłem niedawno Deus Ex Antologię (Kolekcja Klasyki, 25 zł., w środku gry: Deus Ex, Deus Ex: Invisible War i Project Snowblind) bo nie miałem co zrobić z pieniędzmi. Po krótkim jednak czasie zakochałem się w tym tytule z 2000 roku. Mnogość rozwiązań każdego problemu, umiejętności, fabuła sprawiają, że od Deusa nie da się oderwać. Łączy on w sobie elementy RPG, skradanki oraz strzelanki. Po skończeniu gry zwyczajnie nie mogłem zapomnieć i chciałem grać dalej... Ale niestety gra już się skończyła. Na pewno kiedyś do niej wrócę.

Plusy:
+ mnogość rozwiązań każdego problemu,
+ genialnie stworzony cyberpunkowy świat,
+ NPC, do których można się przywiązać,
+ dobra grafika (jak na tamte czasy).
Minusy:
- słaba grafika (jak na te czasy),
- dialogi.
Ocena: 9+/10.
Wczytywanie...