Problem ze złożami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Tak, zapamiętujesz położenie rud w akcie I.
Gość_Jugg*,
Thx, na pewno skorzystam może mi sie uda zdobyć jakąś rudę

Btw. niektóre złoża rudy są w I akcie. Kiedy do nich podejde to je zapamiętam i później poinformuje górników tak?

W razie problemów jeszcze napisze
Lionel,
Też mnie to zastanawiało, ale później podczas wczytywania jakiegoś obszaru w poradach była opisana ta funkcja .
Atis,
A ja się przez tyle czasu zastanawiałam jak się podświetla obiekty. Myślałam, że zrezygnowali z tej funkcji, bo w NWN to było za pomocą TABa...
Lionel,
Jesteś jak sądzę w II akcie. Złoża rudy są wlepione w ściany skalne jaskiń i takich tam.
Oto miejsca, gdzie można je znaleźć:
- jaskinia trolli (w trakcie misji dla Klanu Żelaznej Pięści)
- w obozie Kościożujów
- w obozie Wydłuboków x2
- w twierdzy Żelaznej Pięści
- w studni w Ember
- w jakini w Lesie Zmierzchu
- w tunelu ewakuacyjnym Twoerdzy na Rozstajach
- góry Galardrym x2
- legowisko smoka
- miejsce ataku jaszczuroludzi w akcie III
- las Wendersneivenów (czy jakoś tak )
- miejsce walki z Sydney
- w dolinie smoka x2

Czasem są bardzo dobrze ukryte. Wystarczy przytrzymać klawisz Z i wszystko się podświetli, podchodzisz, klikasz, dostajesz 50 exp, idziesz do swoich górników i gotowe.
Gość_Jugg*,
Elo wszystkim otóż mam taki problem. Po stworzeniu pro postaci postanowiłem wykorzystać okazję i przejść grę, ale zatrzymałem się na szokującej informacji. A mianowicie takiej że mam fajną nagrodę za przysługi dla Neverwinter (zawsze marzyłem o warowni na rozstajach:D) Więc z kasą nie jest ciężko, mam większość budowli, dobre drogi i mury, ale pozostaje sprawa wyposażenia wojsk. Potrzebuje do tego złóż rudy i w tym problem. Skąd i jak je zdobyć? Przeszukiwałem już w internecie ale albo ja mam coś nie ten teges z grą albo oni nie mają racji. Szukałem w górach mieczy( tam gdzie spotykam zwiadowców klanu żelaznej pięści) i zacząłem się rozglądać po górach... nic. Przeszukałem jaskinie pod Ember...nic. Jak wyglądają te złoża? Gdzie powinienem ich szukać? Czy powinny mi sie podświetlić? Czy mam zabrać ze sobą Neeshkę która sie rozejrzy i mi je odnajdzie? Co mam zrobić?
Wczytywanie...