Dziwna przypadlosc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Diego de Gallin,
Czyli po prostu w niektórych kapliczkach.
Gość_Morowindczyk*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia śro, 05 mar 2008 - 09:57 napisał

Co do kapliczek to pewnie mi się pomyliło, oprócz tego zapomnieliśmy ci powiedzieć o czarach które można kupić też nazywają się przywrócenie danego współczynnika.
Co do gildii możesz należeć do wszystkich trzech i wykonujesz u wszystkich zadania i dostajesz za to "wypłatę" czyli teoretycznie im więcej tym lepiej, jedynym ale jest to że jeśli jesteś wielkim fanem jakiejś gildii to po prostu nie przyłączysz się do gildii mającej inne poglądy, ale w grze możesz przyłączyć się do wszystkich i będziesz na tym zyskiwał.



Nie pomyliło cie się w Ald`rhun (chyba tak się to pisze,jesli się pomyliłem to powiem tak, w tym mieście gdzie musimy wydobyc informacje od pewnego Popielnego dając mu prezent- tomik poezji) w górnej części świątyni (tam na tym "Okrąglaku") można kupić błogosławieństwa wyleczenia i "przywrócenie współczynników" warto biegać po świątyniach :P:P:P:P
Pyjak,
Tomek teraz to już jest tak dokładnie opisane że na pewno znajdziesz ;] Kapliczka jest na głównym placu, a co do lewitacji to jest cholernie dobra jeśli umiesz się posługiwać łukie, włócznią lub magią destrukcji ;]
TomekPL,
Kasy nie mam na takie itemki. A co do lewitacji to słyszałem że tam dużo wartościowych rzeczy jest które są ulokowane w miejscach dostępnych tylko z lewitacją. Chyba że znasz itemki z lewitacją do powiedzmy 2-3k w złocie
Acha i te śmieszne duszki trzeba tak jak te śmieszne na początku gry. Zwojem spopielenia czy czymś czy da się sieknąć mieczem po łbie?
Ten gość wygląda jak ci co w balmorze gadają że zabije mnie szósty ród i się na mnie rzucaja XD
Almonaster,
Ej no Tomek ale po co Ci lewitacja do tego zadania ? Zeby sie tam dostac, czy co? Mozesz isc normalnie na piechote lub płyń brzegiem. W tym urshilaku bedziesz mial aby pare duchow zabic w grobowcu, lewitacja tam raczej nie potrzebna, wiec luuuuzik
Nie no ale lewitacja ogolnie sie przydaje. Proponuje albo pomysl Pyjaka albo zaopatrzenie sie w itemy zaklete na lewitacje
TomekPL,
Nic nie znalazłem, tzn. wiem gdzie ten plac. ale która to kapliczka?? Więc stwierdziłem że pójde do tego obozu zobacze co i jak. Okazało się że trafiłem w złe miejsce i stałem się żywym celem Ale łucznicy nie byli tacy silni XD
Pyjak,
Na pewno, słuchaj masz w Vivek plac (znajduje się przed legowiskiem Viveca) chodzi tam jakiś Dummer co sprzedaje miksturki, kup od niego słabą miksturę (dokładniej jest to plac nad którym znajduje się księżyc). Zaraz może morka uruchomię i screena dam albo dokładniej opisze.

To jest gostek u którego kupimy miksturkę

Miejsce gdzie się znajduje

Tak się nazywa kapliczka

I gdzie ona sie znajduje ;]
TomekPL,
Chodzi o zadanie od Caiusa w którym muszę iść do obozu popielnych urishaku. Lewitacji uczył taki mag w gildii magów w Balmorze. A ja żadnej kaplicy nieznalazłem zeby miec 24 h lewitację ;/ na pewno to Vivek?
Pyjak,
Którego zadania? A znalazłeś kogoś kto cię uczy czaru Dla mnie najlepszym sposobem jest wcześniejszy mój post ;] Nie trzeba być magiem ;]
TomekPL,
spróbuję. Znalazłem nauczyciela ale potrzebuje 45 pkt many a ja nie mam klasy magicznej Starczy mi całodniowa lewitacja do zadania u popielnych? A mogłeś się pomylić w nazwie miasta czy części miasta?
Pyjak,
Uczyć się lewitacji Nie no kup sobie czar albo miksturę, ewentualnie enchantuj coś Punty umiejętności - to nie gothic A ja mogę doradzić: Udaj sie do Vivec do Placu Viveka (mogłem sie pomylić, tam gdzie jest ten księżyc) kup miksturkę od Kapłana i idź do kapliczki (jest na tym samym placu) masz lewitację na cały dzień ;]
TomekPL,
A kto uczy lewitacji?? I czy to zabiera punkty umiejetnosci jakieś??
Almonaster,
Hmmm no mikstury wznoszenia sa raczej u kupcow jednorazowo. Osobiscie uwazam ze lepiej jest albo nauczyc sie lewitacji u jakiegos czarodzieja albo zdobyc Buty Apostoła [lewitacja 40-60pkt, przez 30sek], sam ich uzywam caly czas Do zdobycia w twierdzy Berandas ale trzeba sie troche nameczyc
TomekPL,
A jeszcze mam pytanie. Gdzie mogę dostać mikstury wznoszenia? Bo latam od miasta do miasta i sprzedawcy mają po jednej sztuce. Czy im się to odnawia? Lub skąd wziąć tego dużo bo wybieram się do obozu popielnych??
Diego de Gallin,
Trzeba w dobrej kolejności robić zadania dla gildii to można przejść wszystkie, pisze to chyba nawet w instrukcji do gry.
Miveda,
Z tym, że część zadań jednej gildii godzi w drugą (np. wojowników w złodziei), więc musisz być przygotowany na możliwość wyrzucenia z którejś, albo mieć przy sobie sporo złota Przykładowo należałam do gildii magów i wojowników, a po zabiciu przywódców gildii złodziei ta mnie przyjąć nie chciała - ale to zależy od wybranej ściezki w gildii wojowników i raczej nie o tym jest ten temat
Diego de Gallin,
Co do kapliczek to pewnie mi się pomyliło, oprócz tego zapomnieliśmy ci powiedzieć o czarach które można kupić też nazywają się przywrócenie danego współczynnika.
Co do gildii możesz należeć do wszystkich trzech i wykonujesz u wszystkich zadania i dostajesz za to "wypłatę" czyli teoretycznie im więcej tym lepiej, jedynym ale jest to że jeśli jesteś wielkim fanem jakiejś gildii to po prostu nie przyłączysz się do gildii mającej inne poglądy, ale w grze możesz przyłączyć się do wszystkich i będziesz na tym zyskiwał.
TomekPL,
Ok. Spojrzę co to za miksturki. A jeszcze jedno pytanko. Warto należeć do 2 gildii naraz?? Załóżmy gildia wojów i magów??


@ Diego W kapliczkach jest uleczenie z choroby, zarazy, trucizny i błogosławieństwo danego Boga. Próbowałem w kapliczkach w Balmorze i nie udało się
Diego de Gallin,
Lub przywrócenie współczynników jest też w świątyniach w kapliczkach (jeśli się nie mylę), przywraca spowrotem do byłego poziomu Frodon nie zwiększa (wiem że Ty (Frodon) wiesz o tym ale to tak dla nie wiedzących ).
Frodon,
Popraw literówki.

A odpowiedź na pytanie: musisz kupić (lub zrobić) sobie mikstury "przywrócenie osobowości" i "przywrócenie szczęścia". Są różne rodzaje, od słabych doskonałych, im lepsza tym oczywiście przywraca więcej. Aha, i nie uzywaj "premii" do szczęścia i osobowości - premia dodaje tymczasowo, przywrócenie zwiększa na stałe.
Wczytywanie...