ET - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
ET huhuh... Uwielbiam tą grę! Właśnie dzisiaj ponownie sobie ją zainstalowałem żeby pograć . Przeważnie gram medykiem, najbardziej się przydaje, a jak potrzeba, to i w inżyniera się zamieniam jak nikt inny nie chce
Cielson,
ups spóźniłem sie o dwa lata bo też bym chętnie z Wami postrącał parę chełmików, tudzież popodkładał parę dynamitów pod Fuel dump`a ;]

ehhhhhh szkoda szkoda

dajcie odzew jak coś

Riszszszszszszszszsszszszpekt, Pozdro & Peace
Qurnik,
pewnie , póxniej mozesz i tak wzionc innom i potem znowu innom i wzionc ost. tom co Ci sie najbardziej podoba
Adi_PL,
To ja sobie puźniej wybiore funkcje ale chyba medyka ..
Qurnik,
zaraz - Blade , Adi , Deus , Ja to cztery osoby a funkcje ? - 5 profesji (nie ja wymyslałem ) : coverops , fieldops , medyk , żołnierz , inżynier
Finkregh,
Ja niestety chyba nie będę mógł, bo nie za bardzo umiem w to grać - zresztą i tak żadna gra mi nie wchodzi
Deus,
JA się zgłaszam na członka Już z Blade'em gadałem o tym, cos załorzył tylko nie do końca wyszło tak jak miało wyjść i jeszcze raz od nowa trzeba zakładać to ile nas jest już?

Uszanowanko dla Blade'a
Adi_PL,
Jaką bede pełnił funkcję w klanie??
Qurnik,
dobra , no , zgłośta sie ludzie ! 3osoby to mało bo z reguły gra sie 6vs6 i potrzeba jeszcze 3 ! Saturas ! Milten !
Adi_PL,
oki informujcie mnei na bierząco a teraz nie piszmy bo jakieś kary wymyśla na nas :lol:
Qurnik,
mam odnowa win. xp i za bardzo nie mam gg a poza tym wole na razie nic nie sciagac to mozemy pogadac na priva , a co do timu et to jestem za tym by Blade załozył !!!
Adi_PL,
A najlepiej gram w Solidera of Fortuna 2. A wracająć do ET jestem w tym słaby... nie oczekujcie za duzo... Qurnik zagadaj na GG
Qurnik,
pewnie , cos bym wyuskał ale poza tym trzeba by miec 12 czlonkow bo jak 6 nie bedzie mogło to tych drugich 6 zagra ale pewnie ze znajde czas
Adi_PL,
A ja moge byc w klanie?? A jak sie bedzie nazywał? Może... milczace owce? Zgwałcone pandy :lol:
Gość_Blade*,

Użytkownik Mroczny Paladyn dnia Jul 28 2004, 05:35 PM napisał

Hmm a co myślicie o założeniu nowego tematu o tym bo nieżle z offowaliście
Zróbcie temat to podepne dopóki nie będzie 5 członków lub minie 2 tygodnie

Nie ucz Admina dzieci robić, co!

Ja się mogę podjąć założenia takiego klanu, zwerbujemy paru ludzi, założymy sobie serwer dla naszego teamu na, którym będziemy zbierać potrzebne doświadczenie, a potem to już tylko wypłynąć na szerokie wody i zdobywać reputację dla naszej grupy w świecie internetowych rozgrywek.

Masz czas, żeby spotykać się na treningach, co Qurnik?
Mroczny Paladyn,
Hmm a co myślicie o założeniu nowego tematu o tym bo nieżle z offowaliście
Zróbcie temat to podepne dopóki nie będzie 5 członków lub minie 2 tygodnie
Qurnik,
pewnie , tylko kto załozy ? zresztom najpierw trza członków , juz mamy dwóch ...
Gość_Blade*,
Hehe, ciekawa incjatywa! Jeśli znajdzie się również i dla mnie miejsce chętnie się dołącze..
Qurnik,
dobra , moze Milten i Saturas w to wejdom to chociaz jeden mały skład by był zresztom sam jeszcze nie grałem ale sie juz szykuje
VL,

Użytkownik Qurnik dnia Jul 28 2004, 09:50 AM napisał

szkoda , bo na Ciebie Vampir liczyłem 

Przykro mi Qurnik, ale porostu tak wypadło, nie przepadam a ET i już
Wczytywanie...