Gdzie znajde młotek kowalski w 3 akcie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_tanthalas*,
Jeżeli wybudowałeś wieże dla dziewiątki to u sklepikarza możesz kupić młotek i jeżeli zaprosiłeś do swojego sklepu Caelryne to u niej też go możesz kupić
Nebulous,
Portu już nie ma. Mój pozostawiony młotek był właśnie stamtąd, a teraz pooglądać mogę go sobie tylko na sejvie. Chyba tak beznadziejnego niedopatrzenia jeszcze w grze nie widziałem.
Pad,
a jest fort locke w III akcie ?
tam sa 3 warsztaty, jak nie to ja nie wiem
Nebulous,
Byłem juz u tego kowala ale jescze raz wszystko tam obszukałem i młotka nigdzie nie ma. Ale bieda - kupie młotek za 1k złota

Czy jest jakaś możliwość edycji ekwipunku bo chyba to tylko mi pozostało. Wiedze mam raczej małą ostatni raz w Icewind Dale coś takiego robiłem ale tam było prosto z wiersza polecen o ile dobrze pamietam.
Lionel,
Idź do Twierdzy Żelaznej Pięści, tam jest kupiec i powinien mieć kilka form i młot, przecież jest kowalem .
Nebulous,
Młotek i trochę form zostawiłem u wujaszka w Dzbanie w Neverwinter w akcie 1, 2. Teraz jestem w akcie trzecim (już po przekuciu miecza) lokacje obcięto i nigdzie nie mogę znaleźć/kupić młotka. Zna ktoś jak wyjść z tego pata. Może jest możliwość dodania do ekwipunku edytując jakiś plik bo raczej kupić nigdzie nie zdołam bo po prostu nikt go nie ma.
Wczytywanie...