Grand Theft Auto:Vice City - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Quartz,
Jak dla mnie VC jest najlepsze z całej serii.
No i ten klimat ... ahh SUPER gierka.
FurryThales,
Najlepsza część GTA jaka jest! Wspaniały klimat oraz muzyka sprawiały że można było przy tej grze siedzieć i siedzieć
Qurnik,
ja osobiście czekam na GTA SA , bo WC , tfu , VC jest dla mnie nie za fajne
Minias,

Użytkownik Draxor dnia Aug 16 2004, 09:45 AM napisał

GTA: Vice City to świetan gra. Klimat lepszy niż u poprzednika (ach, te oświetlone neonami ulice, widok zachodzącego słońca...). No i świetny relaxator.

Klimat jest własnie gorszy niż Gta3. Nie wyczuwa się już tych akcji
Finkregh,
Ja osobiście nigdy o takim nie słyszłem. Ale może isnieje Fajnie by było
rafi,
Mm pytanie czy jest mod ,żeby jeżdzć rowerem w vc bo coś o tym słyszałem co nie co.
Czarny Feniks(c),
VC RULEZZZZZZZZZ
Draxor,
GTA: Vice City to świetan gra. Klimat lepszy niż u poprzednika (ach, te oświetlone neonami ulice, widok zachodzącego słońca...). No i świetny relaxator.
rafi,
Dla mnie jest to gra lepsza od mafi.Jest to gra wćiągająca.
Lord_Patos,
Jakie było wasze jedne z trudniejszych zadań ??
Dla mnie było to w siedzibie taksówek , jak miałem pojechać kaufmanem do portu i tam mnie masa taksówek rozwalała............. na początku to był koszmar
Qurnik,
i na pewno VC jest lepsze od tru crime streets of LA
Deus,

Użytkownik Adi_PL dnia Jul 30 2004, 11:00 AM napisał

Czy to są pewne info? :ph34r:

Tak to są prawdziwe informacje [czy pewne okarze się]

Zaczerpnąłem tego z sierpniowego wydania CD-Action:

(...)Co się natomiast tyczy wydania gry, pierwszeństwo w tej kwestii bedą mieli posiadacze PS2 (19 października-USA, 22 października mieszkańcy europy), nie ma jednak tego złego... Wersja PC z pewnością nie bęzie zawierać błędów wykrytych podczas użytkowania gry przez konsolowców. Będzie dobrze! A kiedy? Plotki mówią o początkach 2005 roku.|CDA|

Trzeba mieć nadzieje...
Lord_Patos,
Deus , chodzi o takie połączenie , samochody są dopracowane i ładne , tak jak efekt ich rozwalania - masz mnóstwo tras - i opcji wyścigów - można to uznać za grę wyścigową Po drugie - strzelaninka - no tu już chyba nie ma wątpliwości.
Później gra strażacka- też mnóstwo celów itp. tak samo zresztą jak policja swat i FBI.
A co do miast......wiesz raz gdziesz przeczytałaem i nie do końca zapamiętałem.....a ogólnie było wiadomo o co chodzi hehe.
A co do premiery na gwiazdkę to już mogę powiedzieć że będzie ona przesunięta............ popatrzmy na GII : NK
Finkregh,
OBY!!! Ja chce już w to zagrać! GTA:VC niezbyt mi sie podobało, ale GTA3 było fajne - więc czekam z niecierpliwością
Adi_PL,
Czy to są pewne info? :ph34r:
Deus,
Taj mi najbardziej do gustu przypadły ścigacze reszta jakoś tak średnio na jerza Moim zdaniem Harley z tego wszystkiego jest najgorszy [mało zwrotny itp.]

Mam dla was świetną wiadomość fani Grand Theft Auto! Podobno GTA: San Andreas ma wyjść na PC na gwiazdekę tego roku, lub początek przyszłego
Qurnik,
a w gothic tez mozesz zostac kim chcesz ale zmozliwych opcji i to chciano powiedziec o VC
Adi_PL,
jednak ktos rozumie to co pisze...... kto przeszedł całe VC? Bo ja tak na końcu jest troche trudno w tej willi. A tak nie wkraczając w fabuł mozna w VC latac samolotem wodnym bardzo fajna rzecz. I jaki wam najbardziej podobał sie motorek? Bo mi crossówka albo ścigacz
Deus,

Użytkownik Lord_Patos dnia Jul 29 2004, 09:36 PM napisał

Wiesz Adi starał się zrozumiec co napisaleś i chyba mi się nawet udało.
Popieram co piszesz.
Ale jeśli chodzi o GTA - jest tam dobra grafa  , grywalność , możesz tam by kim tylko chcesz......to jakby połączenie kilu różnych gier...mnie sie nigdy nie nudzi......i z niecierpliwością czekam na GTA Vice City : Sant Anders

Po pierwsze w GTA nie można sobie być kim się chce [kominiarzem nie zostaniesz] Można być jedynie dziwnym człowiekiem, który wkroczył na ściażkę zbrodni... [musisz nim być bo taka jest fabuła] Po drugie: co do tego, że jest to połączenie kilku gier to się zgodze, choć też nie do końca.
Po trzecie: nie pisze się "GTA Vice City : Sant Andreas" [zupełnie mylisz to, są to dwa inne miasta] pisze się poprawnie "GTA: San Andreas" [Vice City to było miasto, tak tu San Andreas to jest miasto]
Lord_Patos,
Wiesz Adi starał się zrozumiec co napisaleś i chyba mi się nawet udało.
Popieram co piszesz.
Ale jeśli chodzi o GTA - jest tam dobra grafa , grywalność , możesz tam by kim tylko chcesz......to jakby połączenie kilu różnych gier...mnie sie nigdy nie nudzi......i z niecierpliwością czekam na GTA Vice City : Sant Anders
Wczytywanie...