Ołtarzyk na bagnach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

NekStom,
-Jeśli ktoś pamięta z filmiku na początku gry to jest kula magiczna która została wykorzystana do tworzenia Bariery.
-A co do tej książki w mrocznych tajemnicach-jest to przedmiot questowy.Idziemy do jakiegoś maga(już nie pamiętam przeszedłem MT dość sporo czasu temu)i dajemy mu tą książkę i wyjaśnia coś nam.
Bhaal998,
Nie wiem. Może to jest jakieś serce bariery? nie mam pojęcia.
Kiyuku,
Ja natomiast zauważyłem że wokół tego ołtarzyka rośnie sporo ziela które musimy zanieść Y'Berionowi
a zresztą twórcy chcieli stworzyć ten ołtarzyk żeby podnosił klimat gry(czyt.tajemnic) i wykorzystali ten ołtarzyk twórcy moda(bo piranha nie robiła MT)
Sosna,
Sądzę, że dali to jako takie upiększenie do gry, przecież, to może być najzwyklejsza kapliczka, w której modlili się kiedyś np. orkowie, na pewno nie jest z nią związane, żadne zadanie konieczne do skończenia gry, może jakieś poboczne (choć wątpię)
THX, że mi o tym powiedziałeś, wcześniej nie zwróciłem uwagę na te światełko
Theoden,
Tylko, że Mroczne Tajemnice powstały dopiero po zakończeniu Gothica I. Więc musi być to zwiazane z tym drugim.
Ammon,
Wiem tylko tyle że w modyfikacji "Mroczne Tajemnice" w tym miejscu będzie pewna księga związana z questem, oraz grupa ożywieńców. Wychodziło by więc na to, że miejsce to posiada dużą ilość magii, która przyciąga istoty magiczne.
Theoden,
Czy wiedzieliście już, że na bagnach za opuszczoną chatką jest dziwny ołtarzyk? Jest malutki i świeci się na nim niebieskie światełko, które widać z odległości drugiej grupy zbieraczy ziela ( zasięg widzenia 300%). Czy to dawne miejsce składania czci Śniącemu? Jeśli spotkaliście się z czymś takim to napiszcie o co z tym chodzi. Bo gdy na to klikałem i uderzałem mieczem to absolutnie nic się nie działo.
Wczytywanie...