Wojownik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vardamir,
prawdziwie wytrenowany wojownik u mnie, jego uzbrojenie, ubranko, buty zwykle, może jakiś czar nałożony żeby się błyszczało, i daedryczny sztylet, choć dam radę każdym. tylko w razie cięższych sytuacji, jak koniec MQ trzeba się postarać o jakąś zbroję ;]
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia wto, 29 kwi 2008 - 13:53 napisał

Korpus: Kirys Bogów


Leży na jednej z półek u mnie w domku.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia wto, 29 kwi 2008 - 13:53 napisał

Głowa: Oblicze Boga [deadryczny]


To też. Naprawdę ładnie wygląda.
Pyjak,
Heh lekko zmodernizuje najlepszy eq ;p

Głowa: Oblicze Boga [deadryczny]
Korpus: Kirys Bogów
Reszta jak wyżej xD
Tamc.,
Jeśli chodzi o pancerze i bronie, to tak:

Teoretycznie powinieneś nosić "coś długiego" w łapce, ubrany w zestaw jakiegoś tam ciężkiego pancerza.

Ale trzymamy się teorii czy robimy mega woja?!

No właśnie, raczej to drugie.

Dlatego, w myśl mej zasady, przyda się nam Lekki, Średni i Ciężki pancerz. Nie mowie, ze kazda z tych umiejętności musisz dać do tych, za których podniesienie się dostajemy punkty do awansu, wcale nie. Ale powinieneś kazdą z nich, u najlepszego nauczyciela z każdej z tych dziedzin, podciągnac najlepiej do 100. Kazdy z nich !

Dlaczego?

Bo w każdej z tych dziedzin [ Lekki, Średni, Ciezki ] znajduje się coś godnego uwagi.

Wyjaśniam.

Parę dni temu, wlaczylem sobie Morrowinda, i zobaczyłem starego save, calkiem niezła postać.

Robiony wg tej mysli, ubrany byl tak:
- Na głowce, Hełm Oreyna Niedźwiedziej Łapy.
- Na klacie, Ebonowa Zbroja.
- Naramienniki, bodajże ebonowe, czegoś lepszego jeszcze nie wykminilem
- Łapki, Prawa i Lewa Pięść Randagulfa.
- Deadryczne nagolenniki.
- Na nóżkach, Buty Apostoła.

+ jakiś tam pas, koszula otwierająca zamki na 100 poziomie = duperele nie godne uwagi

W łapkach:
- Złote Ostrze i Opoka Eleidona czyli zamiast z bronia dwuręczna gram jedno + tarcza [ ofc, wyćwiczona, wiec gramy z bloko ]

Ponadto, parę przydatnych błyskotek: Wampirzy Sygnet, Pierścień Marary, Pierścień Phynastra, Amulet Cieni, Pierścień Denstagmra... noszone ofc, na zmianę.

Woj, calkiem, calkiem, na 20 lvl mam tam 28x hp, 276 kp [ a nie wszystko wymaxowane, wiec podciągnie się jeszcze ] i...

Gra się latwo i przyjemnie.
Almonaster,
Hmmmm. Jesli chodzi o współczynniki to przy awansie dawaj w ofc siłę [wpływ na długie ostrze, topór, obuch oraz płatnerstwo i akrobatykę], zwinność [tu ważne bo wpływa na tarczę] i wytrzymałość [średni i ciężki pancerz].

No wiadomo że wojownik musi się czyms bić, co nie ? Jaką dasz mu broń to już raczej zależy od Ciebie. A wybór niemały: długie i krótkie ostrze, topór, obuch, włócznia. Osobiscie polecam długie ostrze, a dokładniej Daedryczna Dai-Katane [obrazenia po 60, wartosc 120k!]. Jeden z najlepszych mieczy, a do tego łatwo go zdobyc [zabijasz gościa w jednym z domkow na plantacji bodajze dren kolo Pelagiadu]. Ja mam narazie 22lvl, ale majac juz chyba 18-19 posiadalem siłę na 100 i długie ostrze na 105 [rozwinalem na maxa i znalazlem pas cięcia]! Długiego ostrza nie szkoliłem u trenerów, tłukłem innych i zwierzątka

W kwestii pancerza masz juz mniejszy wybór, z czego lekki pancerz noszą zazwyczaj złodzieje. Ja mam ebonowa zbroje, bardzo dobra ale ciezka Na dobry początek polecam nosic zbroje cesarskiej straży, bo łatwo zdobyć juz w Calderze.
Zbroja szklana, mimo ze lekka, ma chyba dosc duzo KP, ale dokladnie nie wiem, ale z pewnoscia ktos na forum bedzie wiedzial Uwazam ze latwo ja zdobyc [Molag Mar, Twierdza Gwardii]. Jak na wojownika tez chyba byla by niezla
TomekPL,
Witam jak w temacie. Co i jak z wojownikiem. W jakie zdolnosci inwestowac podczas zdobycia poziomu jakie pancerze bronie itp. z gory dziekuje
Wczytywanie...