DemonHunterJoan.deviantart.com - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ateane Faelivrin,
Bardzo ładne prace, mają klimat. Ja to jestem totalnym beztalenciem, ale doceniam, gdy ktoś ma zmysł artystyczny.
A ta ostatnia praca (wielkanocna) jest bardzo optymistyczna, wesoła i buzia się uśmiecha na jej widok.
Atis,
Którym bidakom? *niewinny wyraz twarzy*

[Dodano po 20 dniach]

[KLIK]
Miało być coś świątecznego-wielkanocnego... a wyszło byle co. Będzie w kolorze. Kiedyś. Może.
Racuch,
W większości przypadków bardzo dobrze zachowane proporcje, ale żal mi kilku biedaków, którym połamałaś kończyny . No i piknie kolorujesz .
Matthias Circello,
A wg mnie fałszywa skromność jest gorsza od odrobiny zapatrzenia w siebie.
Tak, ładnie rysujesz.
Atis,
Hm, coś w tym jest. Jednak moja podświadomość mówi mi, że artysta powinien tak mówić. Bo wywyższanie się ponad innych, co najczęściej nie jest prawdą, jest be.
Eni,
Jest to teza taka, że pewien rodzaj ludzi, zawsze pisze, że jego twórczość, jest beznadziejna. Pytanie, po co? A po to właśnie, by zwaliła się grupa ludzi wychwalając prace. Ma to na celu połechtanie swojego ego. Oczywiście, nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku
Atis,
Ale ja chcę usłyszeć tę tezę! Jak najbardziej chcę!
Eni,
Atis - kolejna osoba, która nazywa swoje rysunki za 'beztaleńcie na papierze'. Z tym, że mnie to zawsze intrygowało, że osoby, które rysują naprawdę ładnie, mówią, że to jest brzydkie. Co prawda mam na to swoją tezę, ale wolę jej tutaj nie przedstawiać.
Ale tak poza tym, to rysujesz bardzo ładnie Atis
Majarek,
Gdzie... ja??

Ja poprostu zazdroszcze, że ona ma już 5 cyfrowe pageviewsy a ja nadal 4 cyfrowe xD
Ekhtelion,
Majorek ale o co ci chodzi? Każdy sobie może pisać co chce i jak chce. Jedni sadzą drzewa, inni bajtfajtują, a Atis ma swoje pageviews. Czego się, żeś uwziął? Jakieś kompleksy na punkcie grafiki niekomputerowej żywisz?
Majarek,

Cytat

"Czy czujesz się czasem pusty w środku? Potrzebujesz artystycznego wypełnienia swojej duszy? Tak? TO ŹLE TRAFIŁEŚ/AŚ! Witamy na stronie największego frajera w tym układzie słonecznym i największego beztaleńcia tego wszechświata - JOAN!"

Reklama specjalna sponsorowana przez Imperatora:

"Jeden klik dziennie, to krok bliżej do opanowania świata przez Joan. Kliknij, wiemy, że tego chcesz. KLIK!"


Czyż ta druga reklama nie brzmi jak nie pohamowana żądza polepszenia sobie statystyk??
Wiesz co! Aż KLIKnę...

Żeby tego było mało to Joan będzie się wypierać, że do tego poziomu się nie zniżyła by... Ok no to zerknijmy na jej podpis...

Cytat

DemonHunterJoan.deviantART.com
(klikac i nabijac mi pageviews albo w łeb)


Dla mnie looz
Ati,
Tam, od razu beztalencie. Dobrze operujesz kolorem, tylko cień trochę za mocno podkreślasz
I może to tylko moje zdanie, ale jak dla mnie postaci, które rysujesz są nieco 'sztywne'.
Ale to mi się bardzo podoba
zbyl2,
Masz fajną reklamę
Atis,
Kiedyś, dawien dawien temu, zakładałam temat mający na celu pokazanie wam wyników mojego beztalencia na papierze. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, więc naszła mnie myśl, czy może nie zrobić tego ponownie. Głownym celem tego tematu jest:
1. Dostarczenie wam rozrywki, bo po zobaczeniu każdego z rysunków, napewo usłyszę jakieś śmiechy politowania, co mnie nie zdziwi.
2. Pokazanie tego i owego z moich zbiorów teczkowych...
3. Podbudowanie swoich skillów, mam nadzieję, że dostanę jakąś konstruktywną krytykę, może wyłapywanie błędów w ryunku, albo takie tam...
4. Cierpię na brak krytyki ze stronych moich znajomych, więc szukam gdzie się da.
Temat aktualizowany będzie najczęściej w piątki po południu, kiedy to mam w końcu czas zasiąść przy PCcie, choć zdażać się pewnie będą i wyjątki... A teraz czas na reklamę:

"Czy czujesz się czasem pusty w środku? Potrzebujesz artystycznego wypełnienia swojej duszy? Tak? TO ŹLE TRAFIŁEŚ/AŚ! Witamy na stronie największego frajera w tym układzie słonecznym i największego beztaleńcia tego wszechświata - JOAN!"

Reklama specjalna sponsorowana przez Imperatora:

"Jeden klik dziennie, to krok bliżej do opanowania świata przez Joan. Kliknij, wiemy, że tego chcesz. KLIK!"



Wczytywanie...