Fajne Specjalne uderzenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

rafalinder,
ja tam wole leśną elfke a u niej seryjny strzał a później przeszywająca strzała taka jazda szybko smoki lecą
Gość_Guest*,
ja se zrobiłem 15 levelowe natarcie 35 levelem dark elfem hituje 5 razy po 1500 damage ha
Gość_Guest*,
A zagrajcie sobie magiem, i caly czas pakujcie w Podmuch wiatru. Bo to tylko tak prymitywnie te hity wygladaja ale truje i paralizyje i odpycha jednym razem. A gdy podejdziemy do potwora to uderze jest 280 (na 35lvl magiem mam takie) ale to 280 wchodzi na tym potworze do 20!!!!!! RAZY!!! Jak potwor jest maly to pokazuje sie np 280 i kolo tego 280 i tak 5 razy kolo siebie pokazuja sie cyfry 280 (czyli razem hit 1400) A jak jest jakis poterzny potwor to najlepiej podejsc go od tylca i walnac to pokaze sie wam 20 razy hity 100-200 czyli ponad 2000 zawsze wejdzie Magiem tylko na poczatku sie trudno gra.
Seru,
Fajnie rowniez wygląda gdy sie zamienia w wampirzyce
Osa,
O kurczę ;/
Straciłem chyba ze 100 runów
Co do uderzeń specjalnych to najbardziej podoba mi się połączenie natarcia, potężnego ciosu i tego co zadaje obrażenia kilku przeciwnikom naraz. Trzeba zapłacić troszkę sędziwemu magowi, ale takie połączenie przydaje się chociażby przy walce ze smokiem gdy na około jest pełno nieumarłych ;p
Tokar,
W każdym mieście. Mistrz układów to taki fikuśny mag ze szpiczastym kapeluszem.
Piotrek,

Użytkownik InCo dnia Jan 22 2006, 10:36 AM napisał

Dostaje sie za wypelnianie niektorych zadać pobicznych (dlatego w pierwszym mieście polecam je wypełnic znaleźć u przeciwników, bądź znaleźć 3-4 runy innych klas i wymienić u mistrza układów (3 - dowolny run twojej klasy, 4 - run twojej klasy wybrany przez ciebie).

[post="39852"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A gdzie znajduje się ten mistrz układów?

---------------------------

InCo,
ja tam instrukcji tez nie czytałem odkryłem to przypadkiem gdzieś w 10 godzinie gry (i tak zmarnowalem gdzieś z 20 runów sprzedanych w sklepie...)

Niby takie oczywiste, a jednak mało kto o tym wiedział xD
Tokar,
Wstyd przyznać, ale ja także o tym dopiero za którymś tam przechodzeniem dowiedziałem Ale z nas n00by Rincewind

W zasadzie wszystko w instrukcji jest.......

Ekhem... Gdzieś mi się zapodziała...
Rincewind,
Serio da się wymieniać runy? W podstawce? Nie gadaj... Przydał by się tu teraz emot "ściana". Heh, ja wszystkie sprzedawałem. Agrrr!
InCo,

Cytat

ja nie miałem zadnych w demku , w pełnej skąd brać ?


Dostaje sie za wypelnianie niektorych zadać pobicznych (dlatego w pierwszym mieście polecam je wypełnic znaleźć u przeciwników, bądź znaleźć 3-4 runy innych klas i wymienić u mistrza układów (3 - dowolny run twojej klasy, 4 - run twojej klasy wybrany przez ciebie).
darksamurai,
Mi się nie udało znaleźć Gwiazdy Diabła, za to Fog of War jest bardzo potężnym skillem. Fajnie wygląda u Dark Elfa taki skill, dzięki któremu wyprowadza serię uderzeń i Bomb Attack czy tam Explosive Attack.
Qurnik,
ja nie miałem zadnych w demku , w pełnej skąd brać ?
rafi,
Pięć bogów gladiatora to dopiero odlot.
VL,
To ta seria 4 ciosów? No cóz też jest fajna szególnie na słąbszych i wiecej liczebnie wrogów B)
Pavel,
Ja lubie natarcie, fajnie wygląda Lubię też potężne uderzenie.
VL,
No i zamiania się godzine, i dąrzy stracić połowe energi <_< Jeśłi chodzi o Gladiatora to atak z wyskoku, może zadać około 1500dmg!
Minias,
Jakie według was są fajne specjalne uderzenia ? Dla mnie np. diabelska czeluść (jakoś tak) ma to mroczny elf. Taka fajna gwiazda diabła wysyłająca wrogów.. do diabła ;]
przemiana w wampirzyce też wygląda efektownie, gorzej jest z walką. Może jest silna, ale mało wytrzymała.
Wczytywanie...