droga_szamana_5

"Idealna" postać - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Idealna postać? nie ma takiej, chyba, że nagniesz reguły gry...
Ale jedna z lepszych postaci, to już coś innego.
Powiem w tajemnicy że najważniejszymi cechami dla gościa walczącego wręcz (nie tylko rękoma)
jest szansa trafienia, KP, zycie.
Reszta jest mało ważna lub nie ważna.
Ja nie dwałbym w atuty związane z trafieniem krytycznym, chyba, że tylko w ten co jest dostępny przed poziomem 20. inwestowałbym w atuty polepszające te cechy, które są dla mnie najważniejsze.
Po co ci wielkie szance na TK jak masz bardzo małe szanse żeby w ogóle trafić?

opisałem bardzo dobrą (moim zdaniem najlepszą) postać do walki wręcz w temacie "wasza ulubiona klasa")
Rincewind,
Wybierasz sobie ulubioną broń, czyli w Twoim przypadku Topór, czy Miecz Dwuręczny. Dajesz atut Ulubiona Broń, Ulepszone Trafienie Krytyczne (bardzo przydatny atut), przyda się też Rozpłatanie, ale to standard , oburęczność jest zbędna (chyba, że zdecydujesz się na Podwójny Miecz, Podwójny Torór, Wielką Buławę, czy Kostur ),, a jako atuty epicjie (jak masz HotU) to Niszczycielskie Trafienie Krytyczne, Epicka Ulubiona Broń, Obezwładniające Trafienie Krytyczne. To tylko przykłady i myślę, że lepiej będzie (jeśli po prostu nie wiesz co wybrać) nacisnąć zalecane, przeczytać, czy dany atut Ci pasuje, jeśli tak zosawić, jeśli nie to zmienić. Wszystko też zależy od klasy i rasy. Wiadomo, że krasnolud najlepiej wygląda z toporem itd.
ucubucu,
Chcial bym stworzyc idealna postac walczaca bronia dwureczna .np toporem ... w co mam dawac punkty ,zeby byla celniejsza , szybsza itp ?? ..no wiem ze napewno w ulubiona bron ,ale co do tego jeszcze ?? ... oburecznosc ?? czy jeszcze jakies inne umiejetnosci?
Feanor,
Eh oczywiscie ze wedlug mnie lepszy jest UCS(tyle co on daje dodatkowych atrybutow, kosci wytrzymalosci i dodatkowych zdolnosci to chyba nie daje zadna klasa prestizowa), a co do wojownikow to gralem krotki okres czasu doszedlem na 10 poziom chyba i walczylem dwiema katanami. Kosił chlopak niewyobrazalnie i nikt mi nie wmowi ze trzeba bron krotka do drugiej reki wkladac...(na pewno jakby bylo wakizashi to bym dal )
Dranzer,
a może i samego mefistolesa przyzywać dla mnie uczen czerwonego smoka jest lepszy :wink:
Nasher-Maugrim,
Maugrim-blady mistrz jest baaardzo potężny ja osiągnie powyżej 20 poziomu na 22 moż przyzwać koscianewgo czarnego straznika a na 30 demilisza:) więc to chyba jest potężźne nie....!!!!!!!!!!

Nasher-Ech Maugrim ale z ciebie dziwak tylko zło ci w głowie ech.....
Rincewind,
To zależy. Dla mnie Blady Mistrza ma jedną poważną wadę. Nie może być dobry. Czyli samo przez się jak nie jest dobry, to jest cienki . A tak całkiem poważnie, to UCS daje więcej do wytrzymałości, atrybutów i ogólnie bardziej do walki białą bronią niż czarami (takie jest przynajmniej moje odczucie), zaś blady mistrz to typowy nekromanta. A i jeszcze jedno, żeby czarodziej mógł wziąść UCS musiał jeden poziom na czarownika zmarnować (dobrze, że ja właśnie czarownikiem gralem ), a w przypadku BM, takiej potrzeby nie ma .
Ola,
z tego co ja wiem (ale to nie z doświadczenia, raczej od... wszystkich ) od ucznia smoka lepszy jest blady mistrz i to o dużo :twisted: :twisted:
Dranzer,
Nie ma to ja czarodziej z którego z robi się ucznia czerwonego smoka polecam do taką postacią grałem oraz mistyczny łucznik też bardzo dobra postać :wink:
Rincewind,
Hehehe. Przypominają mi się dwaj bliźniacy syjamscy z komedii Ciało (kto oglądał wie o co biega ), ale nie o tym chciałem pisać. Nie wiem, kto dla Ciebie, czy tam dla Was jest w końcu najlepszy , ale jedno jest pewne. Połączenie Paladyna i Druida, tak, bardzo oryginalne, ale już Maga z Wojownikiem, to jak to mówi Gamorin, "bardzo pospolite" i na pewno nie dzikie .
Nasher-Maugrim,
Nasher-Jak dla mnie idealna postać to postać dobra ale łącząca 2 całkiem inne klasy wtedy gra jest zabawniejsza:) np czarodziej-wojownik paladyn-druid (wiem że powecie że to dziwne ale tak fajnie ise gra)

Maugrim-nie nie nie najlepszy jest czarny strażnik ty durny władco Never

Witajcie moi drodzy jestem Wcieleniem Lorda Nashera i Maugrima więc będe występował pod dwoma postaciami...
Deathrower,
A ja grałem mnichem. Rozwinąłem go do 40 poziomu bo nie lubiłem wieloklasowców i.... był extra. Nikt go nie mógł trafić, poruszał się szybciej niż na czarze przyspieszenia, a smoka rozwalał bez większych problemów (szybciej niż wojownik). Można go pomieszać z druidem i zmiennokształtnym wtedy dopiero wychodzi maszyna do zabijania Polecam każdemu
Hawkwood,

Cytat

Ja grywałam ostatnio druidką na 20 poziomie i miałam kp. 35, a broń to dwa miecze półtoraręczne +3.


A czy druid ma automatycznie atut "bronie egzotyczne"? Śmiem wątpić. Musiałaś tedy jeden z atutów przeznaczyć specjalnie na umiejętność posługiwania się takową bronią.

W przypadku używania dwóch broni jednocześnie najlepszy jest moim skromnym zdaniem łowca. W lekkiej zbroi oczywiście. Natomiast do ręki dałbym mu podwójny miecz. W sumie jest to chyba jedna z bardziej efektywnych broni do walki wręcz, choć wymaga wspomnianego już atutu "broń egzotyczna". Cóż, moja ulubiona postać to oczywiście ciężko opancerzony paladyn z bastardem w jednej łapie i pawężą w drugiej. Ciężka zbroja, wysoka KP, odporność na strach, choroby, kilka użytecznych zaklęć wspomagających i odpędzanie nieumarłych. Polecam.

(powtarzam się - sorry)
Atis,
Ja grywałam ostatnio druidką na 20 poziomie i miałam kp. 35, a broń to dwa miecze półtoraręczne +3.
Rincewind,
Też grałem taką postacią tyle, że łowcą. Mogę przyznać, że rzeczywiście bardzo fajnie sie gra 2 brońmi. Tylko jak już ma sie te 2 bronie to lepiej w drugiej nosić broń lekką, bo kary do testów trafienia mniejsze się dostaje. I jeszcze zbroja lekka by się przydała (znów mniejsza kara), czego od wojownika wymagać się jednak nie powinno .
Jakób,
Ja gram Drowem (jego wygląd jest w moim avatarku), Wojownikiem z 13 poziomem (jak narazie), mam dwa długie miecze +3 i 26 pancerza i gra mi się nią wyśmienicie, nie dość że obrażenia zadaje podwójnie to jescze dwa razy atakuje. Naprawdę, polecam walkę z dwiema brońmi.
Angela,
wydawac to ci sie moglo ze ufo widziales ... jak nie wiesz to NIE PISZ !!!
Gość_Anonymous*,
wydawało mi sie że kapłan nie może ale niech będzie
ps pozdrowienia dla Angeli
Angela,
wszystkie klasy postaci moga uzywac broni ...
Gość_Anonymous*,
zaraz to ktry nie mogl urzywac broni Kaplan?[/code]
[/list]
Wczytywanie...