W przyszłość patrze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Klaus Korner,
A ja ze swojej strony zapraszam na wykład odnośnie tekstowych RPG. Odbędzie się 19 lub 20 kwietnia na Dragonie (konwent gier) w Lublinie. Wykład będzie prowadzony przeze mnie dla ludzi zainteresowanych między innymi właśnie przyszłością i powodami dla ktoórych ludzi grają w tekstówki. Zapraszam gorąco, po szczegóły pisac na priv... Niestety konkretów podać nie mogę ze względu na brak przydzielonego terminu.
Majarek,
Po prostu niektórym się nudzi prowadzenie tekstówek.
Ale jeśli o mnie chodzi to imho będą trwać wiecznie
Ati,
Niektóre z takich gier na pewno pójdą za ambicjami ich programistów, ale zawsze zostanie grupka ludzi, która woli włączyć wyobraźnie niż kierować gotowymi ludzikami. Dla mnie to tak jakbyś pytał, czy kiedyś zamiast książek będzie pisało gry i kręciło filmy.

Zresztą nie wiem czy pamiętacie/wiecie, ale ja początku takich gier doszukuję się na czatach. Jeszcze cztery, pięć lat tamu sama wchodziłam na onecie do pokojów takich jak wypaczony FiF ( Fantastyka_i_Fantasy - jeszcze gorszy syf i chaos niż faerunowska non-clima '), albo Kraina_Eriador, czy inne tego typu.

A jeżeli już chce się bawić w przepowiadanie przyszłości trzeba by spojrzeć na rozwój techniki i możliwości, jakie ona za sobą niesie.
Matthias Circello,
Czyli dla niektórych programistów gry przeglądarkowe to tylko start? Początek jakiejś drogi?
Po to powstały takie gry, żeby było zróżnicowanie, żeby każdy znalazł coś dla siebie, co go będzie kręciło. Po kiego przeglądarkowe gry mają stawać się cRPG, skoro tamtych i tak jest dużo? Ale jeśli rzeczywiście chodzi o ambicje - lecz nie gier, a ich twórców, to może coś w tym być.
Majarek,
Granice wciąż i wciąż są przekraczane
W erze kiedy Ajax jest już codziennością gry via www przechodzą już raczej w strefę 2d (choć starają się odróżniać od Tibiiskiego złomu...) a niektóre wchodza w strefę marzeń o 3d Zatem - tak. Za kilka lat tekstówki staną się tak samo teksotowe jak L2
Chociaż nie podważam tego że będą nadal istnieć... Po prostu kilka gier z ambicjami będzie dąrzyć w kierunku cRPG... Ale to tylko małe odstępstwo, bo klimatu tekstówek nikt nie odbierze.
Ekhtelion,
No właśnie. Kilka osób na forum siedzi dosyć mocno w gracz przeglądarkowych. Jak to wszystko się będzie waszym zdaniem rozwijać? Kilka lat temu były mało popularne MUDy, a teraz nowe gierki powstają jak grzyby po deszczu. Coraz doskonalsze silniki i poziom skomplikowania rosną i rosną. Są tego jakieś granice? A może pewnego dnia z tych różnych projektów zaczną powstawać pełnoprawne gry pokroju L2 i WoWa?
Wczytywanie...