Czarodziej elf - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pad,
no to serio czarodziej z Ciebie...
juz na początku takie bonusy... ;]

ja gram czarnoksiężnikiem - 12 lvl i słąbo coś mi się rozwija, ale mam nadzieję że póżniej będzie wymiatał lepiej
Gość_Jugg*,
dzięki już nie trzeba już mam pro postać
dałem 15 w zr. w charyzme też i 18 int. mądrości nie potrzebowałem więc najmniej jak można, con. 13 a reszte w siłe i na levelach daje. poza tym walka dwiema broniami i wszystko co związane ze zwiększeniem premii do ataku oraz atuty w magie i odpowiednie czary i co 2 uderzenie moimi mieczami jest trafne i jak na ten level zadaje dużo dmg nie wspominając o moich czarach:P Jak dla mnie zadawanie dmg'u większego i częstszego od wroga jest plusem oraz dobre zaklęcia też. może kiedyś przyśle screeny:P
Ammon,
W innym wypadku możesz zrobić "mieszańca", np. 10 level'ów jako wojownik, a 10 jako czarodziej. Ale wtedy będzie się jeszcze trudniej grało...
Mówiąc w skrócie: stworzenie postaci, która Ci się marzy jest niemożliwe.
Gość_Forgotten*,
Czysty Czarodziej walczący dobrze i rzucający zaklęcia? Nie ma szans. Nieważne jakie atuty i atrybuty masz, i tak nic to nie pomoże... Dlaczego? Odsyłam do Podręcznika Gracza D&D 3.5 ed., a konkretniej do opisów klas i ich tabel. Możesz najwyżej kombinować z wieloklasowacami.
LIRAEL,
eee czarodziej na 2 miecze???to chyba by trzeba było w zręczność iść ale to rapier albo coś..bo żeby mieć dobre staty na dwie bronie i atuty to wysoka zręczność jest potrzebna wiec atut finezja w walce to podstawa...ale czysty mag będzie miał bardzo mało ataków w rundzie i mało kp i malutko życia...nie wiem czy czysty mag to dobry pomysł na dwie bronie....
Gość_Jugg*,
Witam wszystkich! Mam mały problem. Otóż gram w NWN2 od kilku dni i pare razy przechodze kampanie. Dlaczego nigdy nie dokańczam? Bo w pewnym momencie uświadamiam sobie że coś zepsułem w postaci. Chciałbym żeby ktoś mi doradził bo chciałbym stworzyć sobie takiego elfa czarodzieja, który walczył by nieźle na 2 miecze oraz porządnie walił z zaklęć. Czy jest jakiś specjalny sposób na zrobienie takiej postaci? Zależy mi tylko na 20-lvl'owym czarodzieju elfie z 2 mieczami i czarami na obrażenia + kilka czarów ochronnych( tarcza, zbroja maga). Jak rozdzielić atuty,umiejętności? Jaki dać sprzęt? Co moge zrobić?
Wczytywanie...