Ulubiona lokacja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
Moja ulubiona lokacja to stary klasztor. Nie wiem czemu ale ten klasztor ma jakąś dziwną aure.
Sosna,
Mi za to Stara kopalnia kojarzy się głównie z moimi pierwszymi odwiedzinami, teraz wydaje mi się taka mała, ale kiedyś długo po niej błądziłem zanim Iana znalazłem, ale fakt jej klimat jest znacznie lepszy niż ten w Nowej Kopalni
Redhorn Steelaxe,
Zdecydowanie kopalnia starego obozu. W ogóle calutki Gothic kojarzy mi się z pełzaczami i tą kopalnią i na 100% nic tej lokacji dla mnie nie przebije.
Wiktul,
[/b]Obóz na bagnie[b] - zdecydowanie najbardziej klimatyczna lokacja, zwłaszcza nocą. Świetna, nastrojowa muzyka, świerszcze w trawie, przytłumione oświetlenie i towarzyskie spotkania przy fajce wodnej i skrętach. To jest naprawdę to
Sosna,
Trudno mi wybrać takie miejsce hmmm... obóz na bagnie
Jak dotychczas nie dołączyłem nigdy do obozu Sekty ale bardzo podoba mi się jego klimat, oprócz tego lubię chodzić po lasach, naprawdę przyjemnie mi się tam walczy
Lothar,
Miasto Orków - Lubie miasto orków bo bardzo polubiłem jak orki tańczą ale tylko z ulu mulu bo wtedy one mnie nie atakują . Biegaja one za tobą i coś sobie krzyczą jest to zabawne .
Nowy Obóz - Gdy pierwszy raz wszedłem do nie go to od razu mi sie spodobał . Biegałem po nim i nie mogłem nacieszyć oczy . Pięknie wygląda ta potężna jama mieszkalna
Cmentarzysko Orków - tez niezłe miejsce często do niego wracałem i tak porostu je zwiedzałem
cała Górnicza Dolina -z tym sie chyba wszyscy zgodzą
Cruoris,
Jaka jest wasza ulubiona lokacja?

Właściwie, to mogę powiedzieć, że cała Kolonia w Gothic'u mi się bardzo podobała, i jest moją ulubioną lokacją, biggrin.gif Jednak, jeśli mam napisać jakieś miejsca, które szczególnie utkwiły mi w pamięci, to napiszę:

Stary Obóz
- Dlaczego? Po rozpoczęciu gry od razu tam się udałem, jak zresztą trzeba był. Jako, iż Gothic jest moją ulubioną grą, toteż i pierwszy obóz mi się wielce spodobał... Miał mury zamku wewnątrz, oraz palisadę, która chroniła jego mieszkańców od ataku z zewnątrz, który w grze nie nastąpił, xD
Świątynia Śniącego - Jedna z pierwszych i ostatnia lokacja najbardziej mi się podobały. W samej świątyni czekało na nas spore niebezpieczeństwo. Wewnątrz trzeba było być nie tylko dobrze uzbrojonym, ale i posiadać odpowiednie umiejętności. A żeby zabić takiego Orkowego Ożywienia, czy też Demona lub Nieumarłego Szamana nie wystarczy mieć 10 Siły, czy też być Zielonym we władaniu jakąkolwiek z broni. Była tam też fajna atmosfera, która pasowała do klimatu Gothic'a, przez co Świątynia Śniącego bardzo mi się spodobała...

Wieża Mgieł - To też bardzo intrygujące i tajemnicze miejsce. Oczywiście, chodzi mi tutaj o podziemia Wieży Mgieł, gdzie możemy sobie napatoczyć biedy. Może Szkielety nie są, aż tak silne, ale nie ma tam ich trzech, czy czterech, jest ich znacznie więcej, do tego dochodzą Szkielety Magowie, którzy mogą strzelać w nas Lodową Strzałom, podczas gdy my walczymy z ów Szkieletami. Tak, więc Wieża Mgieł bardzo mi się podoba, smile.gif
Kamienna Forteca - Hmm... Golemy pilnujące jej wraz z Harpiami nie są chyba łatwe do pokonania. Jednak nie pamiętam, abym tam kiedykolwiek zginął. Kamienna Forteca jeszcze bardziej zaczęła mi się podobać w Gothic 2, kiedy to mamy do czynienia z Kamiennym Smokiem, który właśnie to miejsce obrał za swoją siedzibę. Forteca ma także swoje tajemnice: Co się stało z ów właścicielem, który ją posiadał i okoliczne tereny? Co w środku robiły Szkielety?...
Wieża Xardasa - Nie mogę także pominąć miejsca zamieszkania mojego ulubionego bohatera gry, Xardasa. Wewnątrz panuję taka, Gothic'owa atmosfera. Nie wiem dlaczego, ale dobrze się tam czuję. Na parterze w wieży znajduję się Demon, który służy Xardasowi, fajnie mieć takie zwierzątko... W okolicach, no jest dość niebezpiecznie. Same Golemy wszystkich, trzech żywiołów może nie jest trudno pokonać, ale w okolicy znajdują się stada Brzytwiaków, a są one silniejsze, niżeli, np. Zębacze.
To na razie wszystko...


Pozdrawiam, Cruoris
Wczytywanie...