Ulubione zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnith,
Mi najbardziej podobało się zadanie Diega - zanieś list Gerbrantowi (czy jakoś tak się nazywał)... Ale był fajnie zdziwiony i przestraszony! a treść listu? nigdy tego nie zapomnę!
Pyjak,
No ja Torlofa zawsze wybieram ;] Fajny nawet jest filmik jak zielonoskórzy siedzą przy ognisku a tu niespodzianka ;] No i walka niezła, ale też lubię walczyć z orkami jak oblegają kopalnie gdzie w 2 rozdziale mieliśmy zabić zębacze aby dostać informacje ;] No i oczywiście polowanie na smoki włącznie z dworem w NK podobają mi się ogólny zarys zadań ale pracowanie dla piratów, tam też są nawet niezłe zadania
Thorin,
Mi się bardzo podobał quest odzyskania oka innosa i cały motyw z pogonią za opętanym nowicjuszem Pedro, po prostu mistrzostwo
diego13,
Moje to otwarcie bramy w Koloni w zamku i oko innosa.........
Theoden,
Dobre było też zadanie, żeby wyciągnąć jakiegoś kowala z kicia. Już myślałem że facet naprawdę "zadynda" (jak on to mówi) na sznurze.
Redhorn Steelaxe,
Hehe, zadanie od Torlofa by mieć go na kapitana, ZWŁASZCZA jeśli grasz łowcą smoków,( najlepsi są!!!!) Śmierć paladynom!

W nocy kruka portale i cały proces Jarkendaru, Krajobrazy były miodźo!
Theoden,
Podoba mi się jeszcze misja od Garonda: trzeba złożyć mu raporty ile magicznej rudy wykopali górnicy. Po drodze atakują cię orkowie i inne potwory. To duża adrenalina. Bardzo podoba mi się to zadanie.
Dabu,
Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej przypadł mi do gustu quest Grega: odszukać skarby Taki Morrowindowaty: wskazówka i szukaj! XD Może to NK, ale najlepszy

Cytat

a na końcu rytuał odwrócenia w Słonecznym Kręgu i towarzyszące mu efekty specjalne, gra świateł...

Światła fajne, ale strasznie sztucznie to wyglądało
Darnok Smith,
Najfajniejsze to odbicie i naprawianie Oka Innosa. Poszukiwacze, adrenalina, szczypta niepewności, nuta strachu (poeta ze mnie ), a na końcu rytuał odwrócenia w Słonecznym Kręgu i towarzyszące mu efekty specjalne, gra świateł...
Królewski Paladyn Konrad,
mi sie podobała misja od Torlofa żeby wpuścić do zamku w góniczej dolinie orków.
Theoden,
Dać wino vino...
SaintMaster,
Najbardziej podobała mi się próba ognia. Była to bardzo trudna misja, jednak jej wykonanie dawało dużą satysfakcję, ponieważ zostawało się magiem ognia!!!
razor,
A dla mnie polowanie na smoki(świetna misja,lepszej w dwójce nie uświadczyłem)
Turin Mroczny,
Oczyszczenie wieży Dextera i Zbieranie rzep dla Lobarta
Shade,
Dla mnie dobrymi zadaniami były:

Zebranie 6 kielichów z krwią. Niby łatwe, ale dużo myślenie

Zebranie jaj z jaskin rozrzucone przez jaszczuroludzi
xyszdas,
Jak dla mnie - najprawdopodobniej Próba Ognia, oraz zadania Nowicjuszy - "Mieciu przynieś, Mieciu wynieś, Mieciu pozamiataj" , aczkolwiek grube, majestatyczne mury Klasztoru Innosa i lecąca w tle ciężka muzyczka poczyniły na mnie wrażenie czynienia czegoś ważnego, wręcz "wiekopomnego", nawet jeśli w rzeczywistości sprowadzało się do roznoszenia po włościach klasztoru suszonej kiełbasy
Shade,

Użytkownik Guest dnia Tue, 07 Sep 2004 - 21:46 napisał

Wiecie skąd ściągnąć/zassać (niepotrzebne skreślić) cracka do Gothicka dwójki ?PL

[post="18266"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Daj mi znać a dam ci kilka porad o cracku
Wasabi,
Nic nie pobije emocji związanych ze zwalczaniem tych wielkich gadzin xD Najbardziej zapadał w pamięć pierwszy smok, w moim przypadku bagienny :O
Keldorn,
Z głównych zadań to Smoki a z pobocznych to Czarna Skóra ponieważ super było zabijanie czarnego trolla.
Pasoro,
Mi się najbardziej podoba misja gdzie musiałem uwolnić Beneta(tego kowala)
Wczytywanie...