Brak Neeshki ! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hawkwood,
Nie - Jaral. I tego typu problemy zaczęły się po instalacji Maski.
Lionel,
To trochę późno zabrali się za tego patcha. Ja już skończyłem podsawę, więc to mi nie pomoże, a jak narazie w MotB nie mam takich problemów.

EDIT: A tak przypadkiem nie nazywał się kot Sanda??
Hawkwood,
Ja miałem jeszcze weselszy problem z Neeshką. Przy przechodzeniu lokacji zmieniła mi się paskuda w kociaka o imieniu Jaral. W opisie był to facet, zwierzę, 9 poziom i zachował kopletny ekwipunek Neeshki: broń, zbroję, ozdoby... W karczmie Duncana siedział na miescu Neeshki przy kominku,a na próby nawiązania rozmowy nieodmiennie odpowiadał: mrrraaauuu! Myślałem, że się powieszę... Z tego co wiem, wszelkie tego typu problemy ma rozwiązać patch 1.12.
Lionel,
Problem z Neeshką zażegnany.
Wystarczy skopiować plik Neeshki z wcześniejszego zapisu gry i wkleić do nowego . Co prawda poziom doświadczenia i zawartość ekwipunku będzie taki jaki miała we wcześniejszej nagrywce. ale mały kodzik zawsze da radę (oczywiście nie polecam stosowania kodów, bez wyraźnej przyczyny ).
Pad,
nie no jak dla mnie to ona Cie nie lubi

heh nie no nie wiem...
Lionel,
Powyższy problem zażegnany. Wczytałem wcześniejszy zapis i wszystko działało. Neeshka prawdopodobnie zginęła .
A kolejny problem wyniknął po zakończeniu aktu I. Znów Neeska zniknęła! Po świętowaniu zwycięztwa i rozpoczęciu II aktu diablątka znów nie ma. Nie ma jej w Dzbanie, ani w tabeli wyboru drużyny.

Proszę o pomoc.
Pad,
a jeśli już zacząłeś mówić o innych błędach

kto wie czemu w pewnym momencie nie mogłem się dostać do... chyba dzielnicy doków
z każdej lokacji na mapie próbowałem, miedzy wszystkimi śmigało normalnie - a tam nie mogłem się dostać

no i się wkurzyłem i zacząłem grać od nowa
Iluvatar,
Heh NWN ma różne błędy ... wcześniej miałem cos takiego że gdy wróciłem od Nashera do Zatopionego Dzbana (to wtedy jak mamy dowieść swojej niewinności) i miał mi przyjść Sand z pomocą to w ogóle się nie pojawił ... Musiałem wczytac save i przechodzić od nowa ...
Nie tak dawno miałem też taki problem że po zrobieniu Quick Save gdy chciałem przejść do innej lokacji w połowie ładowania wracało na pulpit i znowu musiałem wczytywać inny save ... ehh a wszystko dlatego że wgrałem Maske Zdrajcy do której jeszcze chyba nie ma patcha a aktualizacje nic nie pomagają -_-
Mam też problem z zestawem narzędzi (jest już odpowiedni temat heh)
Lionel,
Po ataku na Zatopiony Dzban mam ruszyć w podróż z Bishopem. Idę w stronę drzwi i gdy pojawia się tabela z doborem drużyny, to nie ma tam naszego miłego diablątka!. Ma ktoś radę na taki problem ??
Wczytywanie...