Gothic II a Windows Vista - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kuchikisan,
Tez mam Viste no i faktycznie filmiki przy uruchamianiu gry nie chodza. Jednak gdy zaczynalem gre jakis filmik sie wlaczal i chodzil bez problemu.
jasia,
Zainstaluję jutro i powiem czy chodzi, bo akaurat teraz nie jestem w domu, jutro dopiero wracam

[Dodano po chwili]

No i zailstalowałam wszystko i muszę powiedzieć, że filmiki jużchodzą. Nie chodzą tylko reklamy na samym początku, ale to mnie jużnie interesuje:) Dziękuję za dobry pomysł.
Ekhtelion,
A zainstalowałaś w koncu te kodeki?
jasia,
Nie jest, może jeszcze nie jest, ale ja chcę grać

Ale mnie przynajmniej chodzi;) Nie wyłącza się hehe... Taki plus.
Ekhtelion,
Może jeszcze nie jest do G2.
diego13,
Vista nie jest do G2
Ekhtelion,
Może MS nie dostał jakiś praw by zawrzeć jakies kodeki w nowym systemie. Takie tylko moje przypuszczenie. Może po prostu nie lubi się z G.
diego13,
Ja mam Viste ale jak włącze G2 to mi się zaraz wyłączy


RAD Video Tools


Ściągnij ten program i zobaczysz czy działa...
Pyjak,
jasia ale możliwe jednak bo przypomniałem sobie że qmpel mówił że jest kilka wersji
jasia,
Widocznie z tymi standardowymi nie działa. W sumie to trochęto dziwne, jednym chodzi wszystko bez problemów, a u innych nic nie działa:D Vista chodzi jak chce:D Ale znalazłam te kodeki i zobaczymy co teraz będzie. Mam nadzieję, że to coś pomoże.
Pyjak,
Ekhtelion kodeki dziwne, bez kodeków mi przynajmniej działa wszystko w G2 A Vista powinna mieć jakieś standardowe kodeki do oglądania
Ekhtelion,
Najlepiej jakąś paczkę od razu. ACE Mega Codec Pack zawiera chyba wszystkie możliwe. Możesz sobie wybrać jakiś preset który cię interesuje. 'Player' powinien wystarczyć.
jasia,
Możliwe, że tak. O tym nie pomyślałam. Ale skąd mam wiedzieć jakie kodeki ściągnąć?
Ekhtelion,
A nie jest to przypadkiem może spowodowane brakiem kodeków w systemie?
jasia,
Witam!
Mam problem z Gothiciem II. Chodzi o to, że od pewnego czasu mam nowy system operacyjny- Windows Vista i zauważyłam, że przez to nie chodzą mi np. filmiki w Gothicu. Czy ktoś wie o jakiś patchach do Windowsa lub samej gry, które umożliwiłyby mi obejrzenie wszystkiego jak należy??

Z góry dziękuję za pomoc.
Wczytywanie...