Jaki pancerz najskuteczniejszy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Diego de Gallin,
Jaki jest lepszy pancerz?

To oczywiste, tylko zależy kim jesteś i jak wolisz grać,

złodziejowi i skrytobójcy bardziej zależy na szybkości czyli wybierają najlepszy z lekkich - szklany
wojownikowi i jemu podobnym zależy na dobrej obronie więc wybierają najlepszy z ciężkich - deadryczny.
No i jeszcze jest średni pancerz .
Fodro,
Ja polecam Dać do lekkich pancerzy i znaleść cały szklany zestaw. Lekki (choć drogi ale dobry) zestaw pancerza. Naprawde dzięki temu lekkiemu pancerzowi zdołałem dużo więcej nosić niż zwykłe mogłem.
Favar,
Pełny umagiczniony deadryk! Bez półśrodków i niech żyje PG Trudno go zdobyć, ale wbrew obiegowej opinii da się
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia czw, 29 maj 2008 - 02:28 napisał

Ale jak szukasz dobrej tarczy, to na zachód od obozu Ushilaku, zaraz w sektorze obok, znajduje się jaskinia. Siedzi w niej paru zbójów, a na stole leży dziennik, w którym mag napomyka o odkryciu starożytnego grobowca. Trzeba kawałek przepłynąć pod wodą, a potem otworzyć grobowiec i utłuc złote bóstwo. w środku jest sporo cennych fantów, między innymi chyba najlepsza tarcza w grze. Wybaczcie, że nie podaję naz, ale nie mam już niestety tamtego save'a.

W tym temacie jest mowa na ten temat.

http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=9757&st=0

Rangramil,
Początkowo można też zainwestować w zaklęcia zaklętych przedmiotów. Tanie, praktyczne, sensowny czas działania i można zrobić zaklęcie, które od razu przywdzieje cię w cały komplet. Tyle, że 75 KP szybko robi się czymś słabym, a brak ciężaru i niezły wygląd to jednak trochę mało.

Ale jak szukasz dobrej tarczy, to na zachód od obozu Ushilaku, zaraz w sektorze obok, znajduje się jaskinia. Siedzi w niej paru zbójów, a na stole leży dziennik, w którym mag napomyka o odkryciu starożytnego grobowca. Trzeba kawałek przepłynąć pod wodą, a potem otworzyć grobowiec i utłuc złote bóstwo. w środku jest sporo cennych fantów, między innymi chyba najlepsza tarcza w grze. Wybaczcie, że nie podaję naz, ale nie mam już niestety tamtego save'a.
Darnith,
Oczywiście, że ciężka będzie najlepsza, pod warunkiem, że masz daedryczną i ciężki pancerz musi mieć więcej "punktów" niż inne rodzaje
Tamc.,
Moim zdaniem to żadne z tych rozwiązań nie jest w 100 % dobre.

Dla mnie w Morrku, są przedmioty warte noszenia, które kwalifikują się jako lekkie, średnie i ciężkie, co świadczy o tym, ze mam na sobie trochę tego, trochę tego, no i tego. ;>

Robienie postaci pod jeden z nich, to wg mnie nie najlepszy pomysł ;>

Zresztą ja to sobie zawsze rozpisze, co chce mieć na sobie, nie patrząc na to do jakiego należy rodzaju, później sprawdzam i taką postać robie. Czasem ciężki/lekki, czasem lekki/średni etc. ;> ale nigdy pod jeden - amatorszczyzna. ~~

ale jak kto woli, no nie?
Almonaster,
No ja tam nosze ciezki pancerz ebonowy, KP74
Ale jestem paladynem nie zlodziejem. Mysle ze tu najbardziej chodzi tez o klase [wiadomo ze zlodziej wezmie lekki, wojownik ciezki lub sredni, ale bez zbroi tez jest dobrze jak masz wysoki poziom tej umiejetnosci]
Ale jaka jest najskuteczniejsza... Kurde nie potrafie na to odpowiedziec zalezy co preferujesz - otwarte starcie to ciezki
jak wolisz pryskac - to lekki, bo szybko biegniesz wiec Cie moze nie trafia
Pyjak,
Nawet bez zbroi czasami lepiej łazi się niż w jakieś zbroi To zależy co tobie pasuje, chcesz mieć i tak dużo udźwigu to Ciężki zestaw, chcesz być szybkim złodziejem to lekki, a średni jest chyba najczęściej używanym pancerzem Wybór należy do ciebie ;]
Magik,
Jaki typ zbroi jest waszym zdaniem najskuteczniejszy (skuteczna zbroja - taka co dobrze chroni )
Niby ciężkie pancerze mają najwięcej KP, ale są i najcięższe
Lekkie mają mało KP, ale są najlżejsze.
A która najlepiej chroni? Logicznie - ciężka, ale może w lekkiej jesteśmy sprawniejsi i trudnej nas trafić? Wie ktoś?
Wczytywanie...