Czy korzystasz z bugów? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
Nie nie korzystam z bugów oprócz jednego z Bennetem.
Vardamir,
czemu nie? ywchodze z założenia że nie używam kodów w grze w którą gram (w przypadku emu robie to na grach na których nie mam swojego głównego save'a) jako że Gothic jest grą na kompa to zrobiłem to raz, poem reinstal, new game i bez kodów normalnie przeszedłem z wyrzutami sumienia. bugi? to wina nie moja, twórcó gry, ja nie mam wyrzutó że z nich korzystam
kuchikisan,
nie korzystam z bugów, chce cos dac od siebei a nie isc na latwizne
Gresh,
Z bugów to nie korzystam, ale jak jakiś fajny...
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Finrod dnia wto, 15 lip 2008 - 19:05 napisał

Bezlitośnie traktuje bydlęta, które się gdzieś zaklinują, bo to oznacza, że są słabe i chore - przecież zdrowy, silny ork lub zębacz nie zaklinuje się na byle kamieniu. Takie odwieczne prawo przyrody. Przeżywają tylko tacy, co se radzą, a ci, co im krzaki, drzewa, itp. szkodzą nie mają szans. Jeśli ja takiego nie zabije, to zrobi to ktoś inny.
Wychodząc z takiego założenia ciężko nie wykorzystac takich bugów.
Od wszystkich innych trzymam się z daleka.


Użytkownik Tamc. napisał

Nie, ponieważ bugi są ble. whistling.gif


Ja mam takie same zdanie co Wy, panowie
^ZORG,
Tak ale to bardziej życiowe przemyślenia, a gothic to gra.Czy jeśli smok zaklinuje się w teksturze to znaczy, że jest słaby albo chory?
Ale prawdę mówiąc to ja też nie czekam aż wróg wyjdzie z np: drzewa bo może w ogóle z niego nie wyjść.







Zajrzyjcie na mój temat w dziale problemów...
Finrod,
Bezlitośnie traktuje bydlęta, które się gdzieś zaklinują, bo to oznacza, że są słabe i chore - przecież zdrowy, silny ork lub zębacz nie zaklinuje się na byle kamieniu. Takie odwieczne prawo przyrody. Przeżywają tylko tacy, co se radzą, a ci, co im krzaki, drzewa, itp. szkodzą nie mają szans. Jeśli ja takiego nie zabije, to zrobi to ktoś inny.
Wychodząc z takiego założenia ciężko nie wykorzystac takich bugów.
Od wszystkich innych trzymam się z daleka.
Ammon,
Myślę podobnie jak poprzednik.
Wykorzystywanie błędów w grze... jeszcze tak nisko nie upadłem.
Tamc.,
Nie, ponieważ bugi są ble.
^ZORG,
Save-Bug-Load
Uczciwie zaspokajam ciekawość
Pyjak,
Ja używam nagminnie ;] Rapha bugi to ja inaczej rozumiem ;]
Raphagorn,
Ja kiedyś jak znalazłem okazję to nie przepuszczałem, oj nie Chociażby wciskanie Delete'a przy spadaniu... Ale wyszedłem z tego brzydkiego nawyku
diego13,
Ja nie wykorzystuje tych okazij tylko gram aby grac!!!!!
Theoden,
Zagłosowałem na "Nie mogę się powstrzymać. Wykorzystuje bugi takie jak: darmowe piwo od Właściciela Ziemskiego, a następnie sprzedawanie alkoholu, wykuwanie mieczy z pojawiającej się co chwila stali u kupców, czy wyjmowanie broni i przedostanie się do strzeżonego miejsca. Proste i "uczciwe"
Kiyuku,
Ja korzystam z bugów
kasa,zacinanie potworów...wszystko
Sosna,
Jeżeli to bugi typu ork zablokowany w płocie to oczywiście, że wykorzystam, ale jakieś poważniejsze to raczej nie bo głupio jest jak za prosto jest
Frodon,
Wszyscy wiemy, że Gothiki sa najbardziej zabugowanymi grami na świecie, dlatego umieszcam ten temat tutaj

Czy wykorzystujecie to, że jakaś postać zablokuje sie na byle drzewie, albo że istnieje niezawodny sposóba na nieskończoną kasę? Ja musze sie przyznać, że nie mogę sie powstrzymać najczęściej, ale na przykąłd ostatnim razem kiedy ork zablokował się na płocie, zamist go ostrzelać, grzecznie przeszedłem na drugą stronę i pokonałem go mieczem
Wczytywanie...