Blizzard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
to nawet nie mój text , tylko gdzieś słyszałem/czytałem i wiem , że słuszny , ale rsiekanki mogą być , byle nie diablo
Finkregh,

Cytat

Jak nie grałęś, to skąd bierzesz swoją opinię  A zryte? nie wiem co w rzeźni może być zrypane, latasz zabijesz i robisz questy nic do zrypania 


Wystarczy że widziałem u qmpla... LOL A poza tym nie lubię siekanek

A z tobą qrnik się w pełni zgadzam - Warcafty odniosły sukces, Diablo odniosło sukces, i wszystko gra
Qurnik,
jakto ktos powiedzial - "czego sie blizzard dotknie staje sie złotem" i to prawda , w pewnym sensie
VL,
Jak nie grałęś, to skąd bierzesz swoją opinię <_< A zryte? nie wiem co w rzeźni może być zrypane, latasz zabijesz i robisz questy nic do zrypania
Lord Andre,
Jeśli ktoś chciałby ze mną pograć na necie w diablo II lord of destruction to prosze na gg 1172687
Finkregh,
Mnie sie diablo autentycznie nie podoba, ponieważ jest jakieś takie... ZRYTE. Nie wiem czemu, ale jakoś na takie wygląda...
----------------
Vampirku, JA nie grałem w Diablo
Corristo,
Blizzard jest świetny. Za najlepsze ich grę uważam WII i WIII. DiabloII, Diblo, FT i WI też są niczego sobie .
VL,
ALe chcesz czy nie Diablo jest cholernie popularne i prawie każdy grał (a czy nie lubi lub lubi to nie ważne, ważne że grał) i na mutli jest duuuuzo graczy i serverów
Minias,
no Warcrafty są świetne, keepery również.
Co do diablo, nie jest może zła, ale nie lubie czegoś takiego. Niektóre potwory co prawda robią wrażenie (np Duriel ) ale taki jakiś klimat tej gry.. nie pasuje mi ..
Mroczny Paladyn,
A ja musze powiedzieć że nigdy w gry bllizarda (oprócz diablo 2 fajne było) nie grałem więc nie wiem
VL,
To jest włąsnie to co udało się stwarzyć Blizzardowi i zyskać nim wielkie bogactwa i sławę
Lord Andre,
diablo i warcrafty rządzą
Pavel,
Ja uwielbiam Diablo, jedna z moich ulubionych gier i wg mnie najlepsza gra blizzarda
VL,
Mnie tam Diablo nie przeszkadza Ale i tak DIablo odniosło duuuuży sukces
Finkregh,
<_< Diablo mi sie nie podoba (to przez ten gatunek...) Ale WI - WIII:FT podiły wszystkie gry jakie dotąd widziałem - a widziałem niemało
Pavel,
No Diablo to jest dla mnie jedna z najlepszych gier, stworzona przez Blizzard
Finkregh,
Jak dla mnie oidibały mi sie wszystkie Warcrafty, od I do III:FT
Blizzard wie co robić
VL,
Robiły ci się dwa takie same tematy hiehiehie. A co do temtu, to może i jest najelszy, a W3 i W3:FT są świetne I Raczej to one wymiatają i dzieki nim mają taką sprzedarz
Deus,
Prosze wypowiadać sie tu na temat Blizzarda. Ja uważam, że to obecnie najlepsza firma na rynku [świadczy o tym najwyższa sprzedaż ich gier] Napiszcie także jaka gra od nich podobała ci się najbardziej [mi Warcraft 3: The Frozen Throne]
Wczytywanie...