Grafika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gresh,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gidol2144 dnia wto, 05 lut 2008 - 20:33 napisał

mam problem zaczolem dzisiaj grac w gothica1 i nie podoba mi sie grafika czytalem gdzies recenzje i pisali ze grafika jest ladna a ja mam kiepska. jak juz pisze to od razu pytam to jak juz podnioslem bron to co zrobic zeby nia walczyc??


Jak na dawne czasy to była ładna.
Eternith,
Możesz zrobić tak:
Jak nie masz pirata, to sprawdź w poradniku .
Pyjak,
Zadania ;p Pochodź sobie troszkę i popytaj ludzi A przede wszystkim sprawdź forum, chyba wszystko jest idealnie napisane. Reasumując jak czegoś nie znajdziesz to napisz tutaj
Gidol2144,
a cop trzeba zrobic zeby sie dostac do starego i nowegp obozu??
Raphagorn,
Co do pierwszego pytania: radzę włączyć opcje i sobie ustawić co trzeba, np. przesuwając paski bardziej w prawo. Chyba że, bez obrazy, kupiłeś komputer 5 lat temu i ani razu go nie upgrade'owałeś... To wtedy zapomnij A co do broni: wciskasz Tab i w ten sposób włączasz ekwipunek, strzałkami najeżdżasz na kategorię broń i na objekt (Kilof?), który cię interesuje. Potem Ctrl+strzałka - broń powinna się podświetlić na niebiesko - Tabem wyłączasz ekwipunek, i teraz, żeby walczyć, wciskasz spację lub 1, bezio wyciąga broń, i możesz ciąć (Ctrl+strzałka do przodu lub w bok to różne ataki, a do tyłu - obrona). Jak zabijesz kogo trzeba to znowu spacja albo 1.

PS Podpowiem, że Ctrl+strzałka to tzw. działanie - podniesienie przedmiotu (do czego sam, jak widzę, doszedłeś), użycie go (gdy masz włączony ekwipunek), atak, rozmowa...
Gidol2144,
mam problem zaczolem dzisiaj grac w gothica1 i nie podoba mi sie grafika czytalem gdzies recenzje i pisali ze grafika jest ladna a ja mam kiepska. jak juz pisze to od razu pytam to jak juz podnioslem bron to co zrobic zeby nia walczyc??
Wczytywanie...