[MT] Solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tyra3l,
diego19 jeśli chcesz gadać z gomezem musi cię tam doprowadzić Kruk
diego19,
O to mi się zdarzyło, bo grałem na kodach to przypadkowo tam raz czy dwa kogoś dźwiągłem w łeb dzięki za pomoc SaintMaster tylko ty mi pomogłeś w tej sprawie na tym forum...

[Dodano po chwili]

Dobra chciałem sobie zagrać jeszcze ostatni raz na swoim starym zapisie, wchodzę do Gomeza a on do mnie prosze proszę to nasz nowy szef obozu czy coś takiego a bezi mówi że teraz on tam rządzi (czyli ja ), gomez zamknął pysk i sie nie odzywał potem mówie do niego: przyszedłem zaoferować swoje usługi a on i śmiesz tutaj tak wejść? Ty gnido i zaczyna mnie bić ;(
SaintMaster,
Ja miałem podobny problem. Opisałem go w temacie: http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=6040. W sumie nie ma tam konkretnej odpowiedzi, ale powodem może być to, że w jednej z misji wykonywanej w obozie strażników zabiłeś lub chociaż trafiłeś strażnika.
diego19,
Wątpię 3 raz już zaczołem grac w MT i 3 raz stanąłem na tym momencie, i nikt mi nie pomógł
Sosna,
Gomez jest bardzo denerwujący, moje wszystkie wizyty u niego w GI kończyły się zawsze walką
Przestał się rzucać dopiero jak mu miecz zabrałem, jednak u mnie MT nie działa, nie wiem czemu, ale pewnie to jakiś błąd jak tam szefem jesteś, wykonaj kilka innych misji to może ochłonie
diego19,
Jeśli tak to proszę
Wykonałem zadania w obozie strażników, jestem tam szefem, wykonałem zadania Bartolo i Kruka, gdy wchodzę do Gomeza on zaczyna mię bić z takiego powodu że nie zostałem tam wpuszczony, co ty na to?
wojciak30,
Znam dobrze gothica. pytania do mnie
Sosna,
Niestety trudno o dobrą solucje do MT, ja sam jeszcze w żaden mod nie grałem, ale nie wykluczone, że niedługo po jakiś sięgnę. Mimo wszelkich trudności udało mi się znaleźć jakąś solucję do MT. Może to nie jest szczyt marzeń ale i sądzę, że może ci się przydać.

http://gothic.gram.pl...owtopic=4375to]Solucja do Mrocznych Tajemnic[/f]

EDIT:
NIe wiem czy to chwilowy problem z powodu ostatnich zmian na forum ale widzę, że link nie działa.
Tak więc postaram cię nakierować jak wejść na tą solucje.
Znajdziesz ją na stronie gothic.gram.pl (a dokładniej na forum)
A oto jak masz na nim iść
> Gothic.gram.pl > Gry Gothic > Mody > Mroczne Tajemnice
(sorry za kłopoty ale nic nie poradzę)
diego19,
Gdyby mi ktoś pomógł z moim tematem i moim błędem to chętnie bym zrobił solucje
Theoden,
Może ktoś jest w stanie napisać? Ja niestety nie mam MT.

PS. Szukałem w googlach ale nie widziałem solucji .
SaintMaster,
Zna ktoś może aktualny adres strony, na której można znaleźć solucję do Mrocznych Tajemnic???
Wczytywanie...