Pluginy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Anthares*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia niedziela, 16 października 2005, 21:57 napisał

Moje plugi są takie:

-> Odgłosy Gorzkiego Wybrzeża - W polu Gorzkiego Wybrzeża słychać jakieś świerszce czy coś innego

-> Quest Collater PL - dziennik

-> Clean expanded cliff racers PL - trzy nowe typy skrzekaczy

-> Animal Realism PL - zwierzęta nie atakują (tylko chore i zarażone), chyba, ze je się samemu zatakuje

-> Zmieniony ciężar - zmienia ciężar widelcow itp. (1 kilo na widelec to chyba przesada...)

-> The regulars - ludzie siedzą w karczmach na krzesłach i są tam takze muzycy, którzy grają na bębnach

-> Sexy Almalexy - niby poprawia tekstury Almalexii. Nie wiem, bo jej jeszcze nie widziałem

-> Poprawione Pierścienie - poprawia tekstury pierścieni

-> Darker Morrowind - Steel Armor - steel armor podmienia tekstury i modele Stalowego Pancerza - od tej pory wygląda on bardziej szczegółowo, przy czym jest bardziej ciemniejszy

-> Darker Morrowind - Chitin Armor - Owy Plug-in podmienia tekstury Chitynowego Pancerza, dzięki czemu Morrowind staje się teraz bardziej atrakcyjny - pancerz wygląda lepiej (jest bardziej szczegółowy) oraz jest ciemniejszy...

-> Darker Morrowind - Bonemold Armors - podmienia modele i tekstury Kościanego Pancerza, dzieki czemu staje się on bardziej szczegółowy i zarazem jest ciemniejszy, co daje "gotycki" wizerunek pancerza.

Mialem jeszcze Dzieci, ale odkryłem, ze wyłącza mi sie gra jak ide do Balmory I wyłączylem go...


Możesz dać link do stronki skąd można pobrać Darker Morrowind - Bonemold Armors ? Byłbym wdzięczny.
Diego158,
Zdecydowanie bogatsi kupcy, domki i budynki, wyspa czarodzieji (wyspa), Bronie, Rasy i chyba tyle
Ellevyn van Burning Flame,
Moje ulubione plugi to:
Twierdza Herosa
Pack Guar
Dwemer Sky Glider
Posiadłość Poszukiwacza Przygód
Vampire Embrance
Asgard
No i to chyba tyle Ja narazie używam tylko Twierdzy Herosa
Gość_Guest*,
A ja mam:
-A good place to stay +teleporty
-Azrael merchan (nie wiem czy dobrze napisalem:P)
i to narazie tyle, bo od sprzedawania rzeczy wystarczy mlokos
Gabriel,
Ja z pluginów lubiłem Herbalism (wresczcie rośliki znikały po zerwaniu )
Bogatsi kupcy
Kilka loszków własnego pomysłu
Mod dodający nowe doby ko kupienia w kazdym miescie oraz kilku nowych kupców z fajnym sprzętem
Shadowdale,
Buu a ja nie mam dodatków A co do modów chyba to juz pisałam ale A good place to stay to mój pierwszy i ulubiony. Oprócz tego mam jeszcze szkieletowe manekiny, dom balkonowy, kolekcja płaszczy(nie są zachwycające), ulepszone monety(te ładnie błyszczą i mają lepszy kolor), drogowskazy i nie pamiętam jakie jeszcze, ale sporo tego jest.
matill,
Niestety ten link nie działa. A ja używam Great Shoals PL i HarlequinSword_pl.
Ravine,
No pewnie:
Pegas Horse Ranch
Wymaga obu dodatków.
A ten?:
Jeszcze jeden link
Wystarczy się zarejestrować na Fileplanet [aha,uprzedzam,to nie jest płatne]
Shadowdale,
Ooo a mogłabym dostać linka skąd mogę ściągnąć to z końmi? Jak juz będę mogła grać to sobie pojeżdżę
Ravine,
Ja uzywam:
World Of Faces-Dodaje ponad 100 nowych twarz i podmienia twarze NPC'ów na nowe.
Carnithus Armamentarium-Dodaje sporo nowych rzeczy miedzy innymi skrzydla i zbroje.
Pegas Horse Ranch-Dodaje rancho gdzie mozna kupic i hodowac konie.
Jakby bylo malo to dorzuce pozniej.
mcoil,
Moje ulubione mody to:
Pack Guar (możesz kupić guara, który biedzie cię śledził i będzie mógł nosić za ciebie przedmioty, dodaje także kupca z mnóstwem forsy)
Balamora House (całkiem przyjemny domek z obszerną biblioteką)
Shadowdale,
Wielkie dzięki, zobaczymy jak to pójdzie... A co do tematu to od "przedchwili" mam "Dobre miejsce do zamieszkania" i bardzo jestem zadowolona, więc lecę po jakieś przedmioty żeby tam sobie nastawiać trochę Powiedzcie mi tylko, warto ściągać plugina z pałacem w Balmorze? Jak tak to co ciekawego w nim jest...?
Medivh,
Bogatsi Kupcy

Ale zanim wypróbujesz - zrób save'a. Bo tak naprawdę gra robi się bez sensu gdy masz 124907424 złota... Wtedy nie ma rzeczy jakiej nie możesz kupić. Ja nie zasavewowałem i potem musiałem kilkanaście albo kilka misji się cofać No ale... to trzeba samemu zobaczyć

Cytat

No bo co ja mam zrobić z pierścieniem za 18 tysięcy...


Sprzedaj g u Młokosa za 5000
Shadowdale,
Przepraszam, ale nie powiem jakie moje ulubione bo na razie nie korzystam ale mógłby mi ktoś łaskawie podać link gdzie znajdę moda na bogatych kupców, jeśli takowy istnieje? No bo co ja mam zrobić z pierścieniem za 18 tysięcy... nikt tyle nie ma co?
VL,
Tam są polskie mody. Zresztą nie wiem czy wolno tutaj reklamy innych serwisów robić? Poszukaj na google. Jest trochę takich stronm sprawdzałem.
Piotrek,
Wiem Adamentowa wieża jest fajna ale jakieś inne (polskie)
Rincewind,
Fajna stronka z modkami. To się chyba kiedyś Adamantytowa Wieża nazywało i... jakos ładniej kiedyś ten serwis wyglądał.
Piotrek,
Podajcie jakąś fajną stronkę z madami!!!!!!!!!
Medivh,
Moje plugi są takie:

-> Odgłosy Gorzkiego Wybrzeża - W polu Gorzkiego Wybrzeża słychać jakieś świerszce czy coś innego

-> Quest Collater PL - dziennik

-> Clean expanded cliff racers PL - trzy nowe typy skrzekaczy

-> Animal Realism PL - zwierzęta nie atakują (tylko chore i zarażone), chyba, ze je się samemu zatakuje

-> Zmieniony ciężar - zmienia ciężar widelcow itp. (1 kilo na widelec to chyba przesada...)

-> The regulars - ludzie siedzą w karczmach na krzesłach i są tam takze muzycy, którzy grają na bębnach

-> Sexy Almalexy - niby poprawia tekstury Almalexii. Nie wiem, bo jej jeszcze nie widziałem

-> Poprawione Pierścienie - poprawia tekstury pierścieni

-> Darker Morrowind - Steel Armor - steel armor podmienia tekstury i modele Stalowego Pancerza - od tej pory wygląda on bardziej szczegółowo, przy czym jest bardziej ciemniejszy

-> Darker Morrowind - Chitin Armor - Owy Plug-in podmienia tekstury Chitynowego Pancerza, dzięki czemu Morrowind staje się teraz bardziej atrakcyjny - pancerz wygląda lepiej (jest bardziej szczegółowy) oraz jest ciemniejszy...

-> Darker Morrowind - Bonemold Armors - podmienia modele i tekstury Kościanego Pancerza, dzieki czemu staje się on bardziej szczegółowy i zarazem jest ciemniejszy, co daje "gotycki" wizerunek pancerza.

Mialem jeszcze Dzieci, ale odkryłem, ze wyłącza mi sie gra jak ide do Balmory I wyłączylem go...
Gość_Gamec*,
Jako ze gram od poczatku moja lista plugow neico sie zmienila a oto i ona:

- Better Heads
- Better Bodies

I to piki co tyle jak jakies dojdą to dopisze
Wczytywanie...