Problem z awansem w gildii wojowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Almonaster,
Pytalem o robote w aldruhn i od tego Perciusa dostalem questa ale jeszcze go nie wykonalem. Taki wlasnie mialem zamiar zeby w innej filii spytac o awans. Ok thx Panowie, jak dalej mi nie dadza awansu no to sam nie wiem
Courun Yauntyrr,
Wykorzystaj każdą opcję "awans" by zyskać maksymalną dostępną (według zadań) rangę i wykonaj zadania dla gildii w innym mieście. W zasadzie piszą o tym w instrukcji - czasem warto zajrzeć
Poza tym jak pamiętam udzielałem już na takie pytanie odpowiedzi - szukałeś na forum ?
Gość_Forgotten*,
A próbowałeś popytać o robotę w innych filiach gildii? W Vivek lub gdzie indziej? Powinno pomóc.
Almonaster,
Witam!

Mam problem z awansem w gildii wojowników Na razie mam range szermierza i chce przejsc juz na opiekuna. Ide do Eydis [po wykonaniu zadania ze sprzatnieciem orczycy z balmory]. Zadanie wykonane, chce awans, ona mowi ze "niektorzy w gildii kwestionuja poziom mojego oddania" i zebym wykonywal obowiazki. Jak chce wziac nowe rozkazy ona mowi ze "nie ma zadan dla kogos ponizej rangi opiekuna".

Warunki przejscia na Opiekuna to 1umiejetnosc40, 2umiejetnosci10 i atrybuty [sila i wytrzymalosc] na 30. Atrybuty mam na 79 i 70, wiec tu wszystko gra.
Prefrowane umiejetnosci w gildii i w nawiasie moj poziom:
Topór(13), Długie Ostrze(84), Broń Obuchowa(37), Ciężka Zbroja(40), Płatnerstwo(22), Tarcza(45)
Teoretycznie wiec spelniam warunki awansu, ale ona nie chce mi go dac. Dlaczego?
musze wykonac zadanie dla perciusa w aldruhn?
a moze mam podniesc topor?

Pomozcie bo nie mam pojecia co mam robic z tym fantem ?
Wczytywanie...