Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_lol*,
Koło bulita ale trzeba być strażnikiem i mieć pozwolnie od GOMEZA KRUKA
Gość_sebastian*,
Żeby zostać magnatem ukończ posade strażnika i do magnatów tam koło bulita
Gość_sebastian*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tomo dnia wtorek, 18 kwietnia 2006, 09:31 napisał

Dla mnie jest najlepsza zbroja nekromanty i ciężka zbroja cienia. Jak można zdobyć zbroje magnatów??
porfirion,
O, jaki śmieszny spamerski temat, z którego nic nie wynika

A moimi ulubionymi wdziankami są pancerz straży królewskiej i szata sędziego, bo widzimy je tylko w intrze i tylko kodem je można zdobyć MUAHAHAHAHA!
A na serio, to z wyglądu jak dla mnie najfajniejsze są wszystkie szaty magów, oczywiście z Szatą Mrocznych Sztuk na czele.


Za to najmniej mi się podoba lekka zbroja najemnika - tylko jakiś taki jeden naramiennik i prawie nic więcej... co to ma być? Dobrze, że krótko ją nosimy, tylko przez kawałek drugiego rozdziału (po Gnieździe Pełzaczy), a po Wielkim Przywołaniu już można kupić średnią zbroję.

A, i jeszcze ciężka zbroja strażnika - sama w sobie fajna, ale szkoda, że nie można jej zdobyć bez kodów... choć w sumie nosząc ją i tak nie widzielibyśmy tej "paszczy" na jej przedzie (najfajniejszy element tej zbroi ). Więc może i lepiej, że tylko inni strażnicy ją sobie noszą, a my patrzymy sobie na zbroję jednocześnie tłukąc tych strażników
Wiktul,
A którejś zbroi nie lubisz wobec tego?
Gość_kuba*,
ja lubie zbroje cięzka najemnika , ciezka szkodnika , szate mrocznych sztuk (tą co daje xardas) , zbroja cienia (ta co ma diego)średnie zbroje straznika swiatynnego i zbroja z rudy
Gość_kamil*,
Moja to zdobiona szata guru
TheBloodwynPL,
1.Średnia zbroja szkodnika(podobna do zabójcy)
2.Średnia zbroja strażnika
limak12,
zbroja magnata
Gość_hellsing*,
nie bo najlepsza zbroja to ta co jest w starej wierzy Xardasa
Gość_Dmi*,
Witam mi osobiscie podobaly sie ciezke zbroje najemnika straznika no i mogla byc straznika swiatynnego w miare byla runiczna i ciezka zbroja szkodnika no tak jeszcze moze byc szata arcymaga wody i ognia to natyle:)
Optymista,
Moim zdaniem najlepsza zbroja w Gothic to Ulepszona magiczna zbroja ale mam duży sentyment do zbroi cienia bo właściwie to była moja pierwsza porządna zbroja w Gothic
Gość_Will Latta*,
ja lubię lekką zbroje najemnika,ciężki strój szkodnika( znany potem jako lekki pancerz najemnika) i strój szkodnika( pancerz bandyty)
ps.:lekki strój szkodnika wygląda jakby "oszlifować" zwykły stroj
Mortton,
Ciężka szata wody- świetnie wygląda na Bezimiennym.
Ciężki pancerz najemnika- to futerko. Gracze gothic'a będą wiedzieli o co chodzi.
Ulepszona zbroja runiczna- Ach jak ona się błyszczy.
To są trzy moje ulubione zbroje.
Vardamir,
Zbroja z Pancerzy Pełzaczy
Starożytna Zbroja Magiczna (nie wiedziałem że jest opcja wzmocnienia XD, chyba będę niedługo musiał po raz kolejny przejść)
Fodro,
Ciężka zbroja straży fajnie wygląda dlatego ją lubię i ciężką zbroję świątynną
Sosna,
Ja najbardziej lubię tą ostatnią zbroję, oprócz niej stroje cienia i ciężka zbroja Strażnika (ogólnie fajne mają w gothicu zbroje)
Lort,
Moja ulubiona zbroja to cienia i zbroja z pancerzy pelzaczy
Finrod,
Również dla mnie pancerz z pełzaczy. Taki klasyczny, prosty kształt, skromny w ozdobach. Surowy, ale piękny.
Lothar,
A mi najbardziej się podoba szata arcy maga wody i zbroja z pancerzy pełzacza
Wczytywanie...