Świątynia... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

^ZORG,
Ha Ha a ja mam Dwie!Kiedyś kupiłem 'orginała' z ekstra klasyki a pużniej CD-ACTION z tą grą.Ale fakt jest taki że moja piersza wersja była na 2cd.A co do oceny: nie jest to przełom gatunku ale da się grać

Ortografia, ortografia, ortografia, ortogr... - Tokar

[Dodano po dobie]

hmm...Szkoła óczy
BaalNumez,
Tak jak @up. Świątynie wypada na tle innych gier w systemie D&D miernie, ale jeśli jesteś fanem DnD, to kup. Poza tym była ostatnio w CD Action
Eni,
Szczerze mówiąc po takich grach jak BG, IWD i NWN to Świątynia jest zwyczajnie kiepska. I pod względem graficznym i fabularnym i muzycznym toże. Dlatego ja bym nie kupowała
Courun Yauntyrr,
ŚPZ w najnowszym CD-Action to po prostu okazja, by dostać dobrą grę za cenę niższą niż klasyka CDP czy Cenegi. W necie jest też dobra baza opisująca tę grę, no i na stronie GE także
Valandil Falassion,
Z tymi niskimi wymaganiami średnio się zgodzę. Musiałem czekać aż do wymiany kompa, żeby gierka u mnie ruszyła (nie miałem głupiego, 32-megowego dopalacza grafiki, a bez tego ani rusz). Z kolei Icewindy i Baldursy śmiagały mi bez niego aż miło.
Courun Yauntyrr,
Też mam wersję z książką etc i moim zdaniem było warto. Grafika jak na dwuwymiar ładna, w Hommlet jest sporo zadań, różne sposoby rozpoczęcia (potem i tak się łączą, ale fakt faktem że to jakieś tam urozmaicenie). Przedmioty są takie sobie i jest ich mniej niż np. w takim BG, ale co by nie mówić do BG nie ma co porównywać. Teraz jednak cena wynosi 20 zł i ŚPZ, ID, ID II i BG2+ToB to cała seria, którą warto mieć na półce w cenie porównywalnej do jednego nowego hitu. Zaletą są też niskie wymagania sprzętowe i właśnie nowy świat (nowy, czyli nie ZK).
Valandil Falassion,
Fajny jest motyw z charakterem drużyny (przy każdym gra zaczyna się nieco inaczej). I fakt, dla miłośników D&D to miła odmiana od tych wszystkich Baldurów i Icewindów.
Greyhawk jest bardzo zbliżony do FR (w bóstwach macie np. Moradina, a nawet Lolth), więc raz dwa można załapać, o co chodzi.
Ogólnie warto spróbować. 20 zł to nie majątek (na Allegro używki są już od 5 zł). Ja kupiłem jeszcze wersję pudełkową - z książką, dodatkowym CD i obszerną, drukowaną instrukcją.
Sosna,
Echh jak przejdę Gothica II to kupię, bo i tak nie mam w co specjalnie grać
Quartz,
Jak poszukasz to możesz znaleźć nawet fajowe rzeczy
Mapa świata ... i tu jest ból tej gry ... dosyć mały ale i tak jest fajnie.
Sosna,
A jak oceniacie ilość czarów i zróżnicowanie przedmiotów (takich jakiś rzadkich i ciekawych ), oraz jak duża jest mapa świata
Quartz,
Dla mnie to super gierka! A 20 zł. to bardzo niska cena! Także nie będziesz żałował
Gość_Forgotten*,
No to może ja się wypowiem...

ToEE ma bardzo dobrze przełożone zasady D&D ed. 3.5... To plus, ofkoz dla miłośników systemu którzy go rozumieją. Ma fajną grafikę i ogólnie gra się fajnie, ale ma dwie wady: Pierwsza z nich to długość... jest okropnie krótka, czasami też monotonna. Druga z nich to... (uwaga bo dyskryminacja) ... to że osadzoną ją w świecie Greyhawk. Czemu nie w FR? Tego nie wiem...

Jak na 20 zł to naprawdę warto ją kupić.
Dabu,
Też mnie to interesuje. Bo 20 zł. to mało w sumie, a gra może być niezła. Więc dołączam się do pytania.
Sosna,
Zastanawiam się czy nie kupić sobie Świątyni pierwotnego zła, kiedy przejdę Gothica II
Jak oceniacie tą grę, co Wam się w niej najbardziej podoba i czy wogóle doradzacie wydania tych kilkunastu złotych na tą grę, z tego co widziałem przez chwilę u kolegi to zdaje mi się, że to niezłe przełożenie D&D na kompa
Wczytywanie...