Archiwum Neverwinter - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pad,
kurde zaraz po zalozeniu tematu zabilem sie jak wlazlem tam i zobaczylem ta ksiege

mylila mnie Karina - bo niby slyszala hałasy ze środka
Lionel,
Kliknij na księgę, która znajduje się na środku i dowiesz się kto jest potomkiem Jeroo.
Gość_Pad*,
minął miesiąc a ja nadal mam tu problem...
otóż pozbylem się zielonych - wziąłem opaske - otworzyłem archiwum - wszedlem ale byli tam juz zieloni, oni zdobyli dane o tym gościu

zabiłem ich i nic...

w dzienniku nic nie ma

o co chodzi ? ;|
Dzaput,
Juz sie udalo:) dzieki za pomoc> ale mimo to nie mialem zadnego wpisu w dzienniku;/
Atis,
OK, skoro tak to przedstawiasz...
Niedaleko po wejściu do lokacji znajdujesz ciało innego archiwariusza. Zabierz z niego opaskę. Przyda ci się później. Połaź po całej bibliotece i pozbądź się wszystkich gith w pomieszczeniach. Jak się już z zielonymi uporasz, prezszukaj wszystkie, WSZYSTKIE regały w archiwum, w poszukiwaniu ksiąg. Te, które masz przeczytac, powinny byc jakoś wyszczególnione, nie pamiętam jak powinny wyglądac. Powinieneś sam się domyślic, jak nie, przeczytasz wszystkie. Przestudiuj je dokładnie. Kiedy już to zrobisz, udaj się do pomieszczeń z piedestałami. Załóż opaskę. Na podwyższeniach pojawią się księgi. Klikasz na nie i pojawia ci się okno dialogowe. Masz tam pytanie dotyczące jednej z ksiąg, kótre miałeś przyczytac. Jeśli odpowiesz poprawnie, jeden z zamków drzwi głównych się otworzy. Jeśli nie udało ci się za pierwszym razem, pojawi się inne pytanie. Chodzi głównie o to, że masz odpowiedziecna cztery pytania, w czterech komnatach dookoła tej głównej. Jak otworzą się wszystkie zamki, drzwi przez które próbowałeś wejśc stoją otworem.
Dzaput,
Gadalem z nim jak wybiegal z archiwum. Nie pojawia mi sie wpis. Kazal mi znajezc jakas szate i dostac sie do skarbca. Sa tam takie tajne dzwi. Pierwsze otworzylem a reszty nie moge. Jak klikam na nie zeby je otworzyc to lotrzyk stoi w miejscu.
Atis,
Musisz miec wpis w dzienniku. Nie ma bata, żeby go nie było.
No ale cóż, skoro pytasz, trzeba odpowiedziec:
Kiedy wejdziesz do biblioteki, powinna zaatakowac cię grupka githyanki. Zarżnij ich. Kiedy znajdziesz żywego archiwariusza - pogadaj z nim. Opowie ci co i jak... I to raczej wszystko, bo wtedy powinien pojawic ci sie wpis w dzienniku. Jeśli dalej nie wiesz co robic, mów.
Dzaput,
Napiszcie mi co dokladnie musze zrobic w tym archiwum. Nie ma zadnego wpisu w dzienniku i sie zgubilem ;/ Z gory dzieki a pdpowiedz^^
Wczytywanie...