GE Wybory 2007 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Diego de Gallin,
W sumie racja, dzięki .
Matthias Circello,
To akurat chyba nie ma znaczenia. Oddasz głos i możesz jechać, o wynikach dowiesz się po powrocie.
Diego de Gallin,
I będzie trwało tydzień? czy ile, o czas trwania bardziej mi chodziło?
Tokar,

Cytat

a jaka jest dokładna data?


Zapewne 1 lipca, może niewiele później
Diego de Gallin,
Wreszcie ,
to będą pierwsze wybory na których jestem na forum ,

a jaka jest dokładna data?
proszę przed 12tym
wyjeżdżam 12tego .
Taramelion,
Już za tydzień powinniśmy rozpocząć przygotowania do nowych wyborów.
Diego de Gallin,

Cytat

ja mam pytanko odnośnie najfajnieszego profilu...
oceniacie przez to avatarka, podpis, zainteresowania, prywatny komunikat itd. ?? czy może jest jakaś opcja edycji profilu o której nie wiem?


Oceniają chyba użytkownicy więc nie ma jakiś ustalonych kryteriów, porostu wybierają ze wszystkich profili ten który im się najbardziej podoba (tak mi się wydaje ).

P.S. Wiem trochę w niewczas , ale dopiero teraz tu trafiłem .
Jugg,
ja mam pytanko odnośnie najfajnieszego profilu...
oceniacie przez to avatarka, podpis, zainteresowania, prywatny komunikat itd. ?? czy może jest jakaś opcja edycji profilu o której nie wiem?
Tokar,
Przypominam spóźnialskim i zapominalskim, że ankieta zostanie zamknięta jutro ok. 17.

[Dodano po 2 dniach]

Ok, ankieta zgodnie z obietnicą zakończona. Po zażartym głosowaniu wybraliście opcje półroczną (styczeń/lipiec).
Ammon,
W prawdzie nie brałem udziału w ostatnich wyborach, ale głos oddałem na drugą opcje. Przynajmniej częściej będzie się coś działo.
Taramelion,
Raz do roku!

Rzekłem.
Medivh,
Co pół roku jest lepszym rozwiązaniem. Jeszcze się próżni staniecie i co wtedy
Courun Yauntyrr,
Głos oddałem - na system semestralny
Matthias Circello,
Sądzę, że raz do roku wystarczy.
Tokar,
Zapomniałem wspomnieć, że głosowanie trwa tydzień

Tak w ogóle to jeżeli macie pomysł na jakąś nową kategorie, to nie krępujcie jej się tu przedstawić.
Diego de Gallin,
Druga opcja . Im częściej coś się dzieje tym jest ciekawiej na forum (w końcu zacznie to nudzić pewnie ale co tam ). Jak na mnie długi okres czasu nawet bardzo długi to 6 miesięcy .
Atis,
To ma być wyróżnienie nagradzające za długi okres czasu. Pierwsza opcja.
Majarek,
Jednak jest taki ruch, że należy się częściej wyróżniać osoby biorące udział w życiu GE. 2 opcja.
Gość_Forgotten*,
Podzielam zdanie przedmówcy
Quartz,
A ja sądzę, że to jest spore wyróżnienie i powinno być przyznawane raz na rok. O!
Wczytywanie...