Królowa Pełzaczy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kiyuku,
jeśli co (czego nie radze ale może być to jedyna szansa wyjścia)skorzystaj z kodów

jakbyś nie wiedział to wchodzisz w statystyki (b) wpisujesz marvin i znowu b ustawiasz się blisko ramy i klikasz k
Dabu,
Raczej bug. U mnie tak nie było.
Sosna,
Jakoś udało mi się ją znaleźć i wogóle, ale teraz mam inny kłopot
Pokonałem królową zebrałem wszystkie jej jaj i zabiłem wszystkie pełzacze, wracam do bramy a ona jest zamknięta i nikt mnie nie chce wypuścić
To jakiś bug, czy trzeba coś zrobić ???
Ammon,
Nie powinieneś mieć z tym problemów, ale:

Z chodzisz na sam dół kopalni, a następnie wchodzisz do drugiego pomieszczenia (jest tam duża maszyna z pracującym orkiem), a następnie zobaczysz wrota do królowej pełzaczy. Ale musisz znaleźć trzech wojowników. Ich imiona zaczynają się na Gor na... i znajdziesz ich w kopalni, w której przebywasz. Dwóch na najniższym poziomie, jednego na średnim poziomie kopalni.

To chyba tyle.
Sosna,
Nie wiem jak dojść do królowej pełzaczy, od dłuszego czasu błąkam się po kopalni i nic nie mogę znaleźć (z wyjątkiem 2 legowisk pełzaczy bez królowej), czy ktoś mógłby mi podać jakieś namiary albo punkt orientacyjny ???

I jeszcze jedno, gdzie znajdę tych wojowników do pomocy przed kopalnią, czy w jej wnętrzu w pobliżu legowiska
Wczytywanie...