Jak rzucać znaki? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

gam12q,
też miałem z tym problem dzieki
Gość_Nyc*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 napisał

Gdzie mieszkasz? Przyjedziemy i konfiskujemy grę. Kto Ci ją kupił/sprzedał?


Pewnie GOG, tam nie pytajaąo dowód, a tak poza tym to w Wieśmina grałeś pierwszy raz po osiemnastce? Pewnie po pierwszym piwie w życiu, ogladałeś już filmy dla dorosłych? Sami święci. na tych forach...
Taramelion,
Gdzie mieszkasz? Przyjedziemy i konfiskujemy grę. Kto Ci ją kupił/sprzedał?
Donovan,

Użytkownik Ekhtelion dnia sob, 22 gru 2007 - 21:48 napisał

Używaj słownika Donovan bo walisz błędy.
Dochodzę do wniosku, że oznaczenie 18+ nie zostało nadane wiedźminowi tylko za wulgarność...

[post="98654"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






wiem wiem sorry ale troche mi sie spieszylo, dzieki za rady na pewno sie przydadza
a lat to nie mam 18 racja, tylko 14 za kilka dni
Ekhtelion,
Używaj słownika Donovan bo walisz błędy.


Dochodzę do wniosku, że oznaczenie 18+ nie zostało nadane wiedźminowi tylko za wulgarność...
Atis,
Wciśnięcie na klawiaturze numerycznej odpowiedniej cyfry powoduje "zaznaczenie" Znaku, którym masz zamiar się posłużyc. Po zaznaczeniu (manualnym - kursorem, lub z klawiatury) jest on gotowy do użycia. Nakierowujesz kursorem na odpowiedni obiekt (wróg/ściana) i klikasz prawym przyciskiem myszy aby wyzwolic moc Ardu.
Donovan,
jestem strasznym noobem w tej grze dzis kupilem ja i mam pewien problem, przeczytałem to co tam pisalo w poradniku i nie znalalzem nic jak rzuci znak. czy miecz musi byc wyjety? stoje w tym pierwsszym mieście, nauczylem sie juz tego Aarda czy jakos tak mam go po lewej stronie ekranu na "pasku".
i nie wiem jak go rzucic na ta sterte głazów czy tam gruzów. Jest napisane, że trzeba nacisnąć "1" naciskam ale wcale nie zauwarzylem czy te ziomek Geralt, no nie wiem cos mu sie zaswiecilo w rekach lub cos podobnego nic sie nie stało nakierowuje myszka na te kamienie ale oprócz przekreslonej strzalki to nic nie widze. co robie zle? jest jakis specjalny sposob na rzucanie znakami ??
Wczytywanie...