Gdzie jest złotnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Soldier,

Użytkownik aMorek dnia pon, 17 gru 2007 - 18:58 napisał

A ty wielkich liter i kropek

[post="97943"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Używam, tylko czasem to po prostu umyka.
Ty też nie używasz kropek
Ammon,

Użytkownik aMorek dnia pon, 17 gru 2007 - 17:58 napisał

Właśnie odwrotnie Jak przyjdzie osoba z takim samym problemem, to będzie szukać raczej pod taką nazwą tematu, a nie przeczesywała temat "moje problemy", nie?

[post="97943"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A jak przyjdzie jakiś nOOb'ek to po prostu założy nowy temat z problemem, który już był poruszony.

Gothic to nie jakaś zręcznościówka że przyjdziesz, zabijesz, wygrywasz. W tej grze trzeba myśleć nad wszystkim. W co zainwestować pkt. doświadczenia, a przede wszystkim trzeba słuchać napotkanych postaci (nawet gdy gada 10 minut). Chyba że gracz po przewiniętej rozmowie zagląda do dziennika.
Xardasss,
aMor źle to zrozumiałeś ja chciałem żeby on sobie założył temat ze swoimi problemami z questami, a nie wszystkich ogólnie .
Dabu,

Cytat

Oginator ty sobie lepiej zrób jeden temat nazwany ''Moje problemy z questami'' czy coś takiego, bo zaśmiecasz forum i się ''burdel'' robi confused.gif

Właśnie odwrotnie Jak przyjdzie osoba z takim samym problemem, to będzie szukać raczej pod taką nazwą tematu, a nie przeczesywała temat "moje problemy", nie?

Cytat

1. nie używasz słownika

A ty wielkich liter i kropek
Xardasss,
Oginator ty sobie lepiej zrób jeden temat nazwany ''Moje problemy z questami'' czy coś takiego, bo zaśmiecasz forum i się ''burdel'' robi
Soldier,

Użytkownik Oginator dnia nie, 16 gru 2007 - 19:43 napisał

Dzięks za tamto tylko mam jeszcze jedno takie pytanko Gdzie jest ta farma co jest tam skrzynia z dowodem od Xardasa dla Maga Ognia Proszę o szczegułowe danie...   

[post="97868"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


1. nie używasz słownika
2. właśnie o tym pisałem we wcześniejszym poście
3. kieruj się drogą do Korinis spotkasz posterunek najemników a wśród nich Bustera. Po prawej stronie będzie kamienny krąg a obok farma Secoba za farmą jest jaskinia tej zielarki
Ammon,
Jakby Ci to wytłumaczyć...

Gdy jesteś na farmie Onara udaj się ścieżką do Khorinis. Gdy będziesz na pierwszym skrzyżowaniu skręć w lewo, a powinieneś dojść do farmy Sekoba. Koło niej są dobrze widoczne kamienne kręgi.
Oginator,
Dzięks za tamto tylko mam jeszcze jedno takie pytanko Gdzie jest ta farma co jest tam skrzynia z dowodem od Xardasa dla Maga Ognia Proszę o szczegułowe danie...
Soldier,
Oginator rozumie, że można czegoś nie wiedzieć, ale ty zadajesz pytania które może ci wytłumaczyć dialog.
Gadaj z tymi ludźmi
Ammon,
Od razu wyjaśnię że: żeby uwolnić "złotnika" musisz z nim najpierw porozmawiać w koszarach, następnie rozmawiasz z Hagenem, a na końcu wymuszasz od Corneliusa (który jest w tym samym budynku co Hagen) dziennik, a po przeczytaniu dziennika dajesz go Hagenowi..
Xardasss,
To nie jest złotnik tylko kowal. Ma na imię Bennet. Musisz go uwolnić z więzienia i wtedy Ci pomoże.

A dowód to księga ''Dwór Irdorath'', która znajduje się na farmie Sekoba (koło farmy Onara).Tylko uważaj bo jest ona oblegana przez poszukiwaczy(ludzi w kapturach)

P.S. Księga jest w jednej ze skrzyń
Oginator,
Gdzie jest złotnik który naprawi oko Innosa i gdzie jest farma na której znajdę dowody dla Maga Ognia.
Wczytywanie...