pytanie na temat broni i uwonienia kumpla Lerasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szymen,
1)Pecka można znależć w Czerwonej Latarni na piętrze w pokoju
2)Ten kowal nazywa się Bennet.Jest on w więzieniu,tam,gdzie jest Lord Andre.Oskarżony jest o zabójstwo paladyna.Lecz on jest niewinny,został wrobiony. Aby go uwolnić trzeba go uniewinnić.Lecz Lord Hagen mówi,że świadek widział całe zajście.Ten świadek to Cornelius.Jest on w ratuszu w górnym mieście na piętrze.Trzeba z nim pogadać.Lecz on nic nam nie powie.Trzeba mu zapłacić 2000tys.sztuk złota.Możesz też go pobić .Będzie miał przy sobie księgę.Trzeba ją przeczytać.Potem pójść do Lorda Hagena i uniewinnić Betteta.Hagen się zgodzi.Potem Benneta znaleść można u najemników.Podziękuje nam i odwdzięczy się amuletem(jeżeli nie jesteś najemnikiem)albo Lekkim Pancerzem Łowcy Smoków(jeżeli najemnikiem jesteś)

[Dodano po chwili]

Kurcze,spóżniłem się
Xardasss,
1) Znajdziesz go w Czerwonej Latarni na górze.
2) Ten gościu jest na górze w ratuszu(tam gdzie jest Lord Hagen).Nazywa się Cornelius
Oginator,
1) Gdzie moge znaleś gościa o imieniu Peck
2) Co musze zrobić, lub z kim mam gadać albo walczyć aby uwolnić kumla Lerasa tego kowala. Gdzie tą osobe znaleść bardzo prosze o wytłumaczenie mi bardzo dokładnie
Wczytywanie...