Kikimora jaskinia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Yberion,
Redhorn Steelaxe dobrze gada trzeba przeczytać zwój i do przodu
Vitkacy,
Proponuje podbiec maksymalnie aż do tekstury i poszukać drzwiczek. Na pewno tam są bo ja też to miałem za pierwszym razem.
Pema,
Ja mam problem z ich zabiciem, jak zawalam pierwszy strop, to przy kolejnych ginę, nie mogę wyczuć momentu...mam po pierwszym stropie ciągle biec, czy skupiać się na kolejnych i je zawalać za sobą?
platinium,
już wiem o co chodzi zawalam wszystko nawet przeszukuję zwłoki
i jak wbiegam do najwiękrzej jaskini to biegnę do tego korytarza a po drodze zawalam jaskinię zawala sie jak jestem w korytarzu i ........................................dalej gra już poszła powodzenia tak tak filmiki teleport i nowa wiocha uff a już miałem no nie ważne
Redhorn Steelaxe,
Sam nie wiem, a gra Ci wtedy stoi itp? Btw musi cię przekierować, nowa lokacja, nowy akt, dwa nowe filmiki itp.
platinium,
[wydobywam wszystko z kikimory i czytam jak przeczytam to zawala sie a w zasadzie otwiera korytarz widze skrzynię ale nie moge tam wejść pozdro
Redhorn Steelaxe,
Ty masz tam biec wgłąb cały czas zawalając za sobą stropy, ostatnie jest w takiej ogromnej sali, jak to zrobisz musisz przeczytać papiery Magistra bo z tym wiąże się filmik kończący ten akt, pzdr.
platinium,
Pozdro dla wszystkich otóż zawaliłem strop jaskini na kikimorę i nie mogę wejść do przejścia które się otworzyło wczesniej pozawalalem wszysko co się dało i jestem w głównej grocie , z kikimory powyciągałem co się dało a i wcześniej załatwiłem maga zanim zaatakowałem javeda i magistra ....... później to już fabuła do momentu walki z kikimorą ........ pozdro

.a jedyna rzecz jakiej nie zrobiłem to nie przeszukałem zwłok w kanałach PUNKT PRZEżUTOWY tzn przeszukałem ale one nic nie miały wcześniej załatwiłem tych gostków z salamandry ( tak na marginesie to Salamandry są pod ochroną ;-) )

poza tym gra jest oki gram w tego typu gre po raz pierwszy
Wczytywanie...