[Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Genialne, co tu więcej gadać. 10/10
Obserwator,
Maska zdrajcy to jest dobry dodatek do NWN2 na pewno jest nieco lepszy niż Gniew Zehira.Spodobali mi się nowi towarzysze oraz mroczna fabuła
Pojedynki w nim były dosyć wymagające jak dla mnie.Przedstawiony świat Cieni jest intrygujący.
Świetnie się bawiłem przy tym dodatku więc od mnie 7+/10
krzyslewy,
Dobry dodatek, ale brakowało mi postaci z podstawki i irytował mnie ten cały głód. Nie miałem czasu popatrzeć na świat, na spokojnie się zachwycać grą. Do tego nie podobał mi się ten drugi świat w czarno-białych kolorach. Ocena - 7/10
Polinick,
No ewentualnie Torment. Ale stoją na podobnym poziomie. Tak czy inaczej, w Masce była najlepsza fabuła od wielu lat, a do dziś lepszej za czasów pomaskowych nie widać.
Wiktul,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Polinick dnia środa, 5 maja 2010, 15:38 napisał

Przemyślenie na temat Maski mam jedno:
Posiada najlepszą fabułę, jaką miałem okazję poznać w grze. Nie wiem czy ktoś jest w stanie podać lepszą.


Torment
Polinick,
Przemyślenie na temat Maski mam jedno:
Posiada najlepszą fabułę, jaką miałem okazję poznać w grze. Nie wiem czy ktoś jest w stanie podać lepszą.
Lionel,
jest opcja całkowitego zniszczenia
Kelemvor,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 18 listopada 2009, 09:31 napisał

wyznajesz miłość Safiyi przed wielkimi wrotami w Krypcie Boga Śmierci na poziomie II,
charakter, to chyba jasne jest
po pokonaniu Akachiego porozmawiaj z nim, masz kilka ścieżek dialogowych, jedna z nich pozwoli na pozostanie w twojej duszy.

a maską da się go zniszczyć ? raz na zawsze?
Lionel,
wyznajesz miłość Safiyi przed wielkimi wrotami w Krypcie Boga Śmierci na poziomie II,
charakter, to chyba jasne jest
po pokonaniu Akachiego porozmawiaj z nim, masz kilka ścieżek dialogowych, jedna z nich pozwoli na pozostanie w twojej duszy.
Gość_Lucas*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia poniedziałek, 18 maja 2009, 17:10 napisał

JUż znalazłam rozwiązanie
poprostu nie zabrałam jednego z kawałków maski i miałam potem to wyboru związać swój los z jgo losem albo go zabić....

hej ! jak zrobić :
"Jeżeli gracz wyznał miłość Safiyi, jest Neutralny lub Dobry, pozwolił Akachiemu na pozostanie w jego duszy: Safiya pozostaje z graczem w Mieście Sądu i stają się strażnikami Kelemvora." ??
Gość_Guest*,
JUż znalazłam rozwiązanie
poprostu nie zabrałam jednego z kawałków maski i miałam potem to wyboru związać swój los z jgo losem albo go zabić....
Lionel,
Podczas końcowej bitwy, gdy Akachi się podda, jest ścieżka dialogowa. Wszystko zależy od tego jak ją poprowadzisz.
Gość_Guest*,
Mam pytanie dotyczące zakończena gry.
Na stronie http://gexe.pl/Maska-Zdrajcy-a1002.html#46 przeczytałam, że "Jeżeli gracz wyznał miłość Safiyi, jest Neutralny lub Dobry, pozwolił Akachiemu na pozostanie w jego duszy: Safiya pozostaje z graczem w Mieście Sądu i stają się strażnikami Kelemvora. ".

Chciałam spytać: co oznacza "pozwolił Akachiemu na pozostanie w jego duszy"?
jakich wyborów trzeba dokonac?

Czy ktoś z was miał takie zakończenie?
Będe bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie... bo pytałam się już na innych stronach ale nie zanosi się żeby mi odpowiedzieli
Iluvatar,
Heh Wakie jestem dokładnie tego samego zdania
Wakie,
Dosłownie...

Co do ogólnych przemyśleń związanych z Maską to na plus:
-ciekawa kraina rashemenu
-możliwość konkurowania z bogami
-kontynuacja nwn 2, a nie jak w przypadku dodatków do jedynki
-interesująco prezentująca się sfera cieni

Na minus:
-nie tak ciekawi towarzysze
-mimo epickich przeciwników przez całą grę tylko raz bałem się o swoje życie
-masa bugów
-często przewidywalna fabuła, chociaż nie zawsze

Mnie osobiście bardziej podobała się podstawowa kampania...
Tukan,
To prawda Elanee jest irytująca i denerwująca. W zasadzie miałem jej dość zaraz po jej pierwszej kwestii dialogowej...
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia pią, 02 maj 2008 - 17:30 napisał

To temat o pierwszych wrażeniach, a nie dziewięćdziesiątych dziewiątych.



Pierwsze wrażenia zwykle są przesłodzone, natomiast te tysięczne doprowadzają do jakiś wniosków.
A poza tym Atis musi gdzieś wyładować swoją frustrację związaną z nieudanym romansem z Gannem .
Atis,
Ten temat już raczej przerodził się w opinie i przemyślenia. Raczej nie chce nam się rozdrabniać na mniejsze temaciki XD.
Matthias Circello,
To temat o pierwszych wrażeniach, a nie dziewięćdziesiątych dziewiątych.
Atis,
I tak czy siak ją zabijemy. No, chyba, że chciało nam sie słuchać jej bełkotu przez całą grę...
*look na Hawka*
Wczytywanie...