Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
ja mam ten sam problem
mój komp(brata)
Windows XP
AMD Athlon XP 1800+
GeForce 2 MX/MX 400
256MB ram

Jak daje skanowanie to wszystko daje mi na maxa a na minimalnych ustawieniach tez zacina czytałem ze trzeba zainstalować inne sterowniki ale jakie na pewno będą dzialac proszę podajcie mi
PS:to jest komp brata i nie wiem jakie sterowniki są tu zainstalowane wiec powiedzcie mi jak się je sprawdza
PS2:czy po zainstalowaniu innych sterowników mój brat się nie zorientuje ????

prosze was pomozcie mi!! jakie sterowniki zainstalowac i czy brat sie moze dowiedziec!!
dowiedzialem sie ze mam sterowniki 5.6.7.3
LIRAEL,
Coś mi się kojarzy że trzeba było jakąś łatkę do grafy wgrać żeby NWN chodziło płynnie na MX miałem podobny problem , ale nowe sterowniki do karty wgrałem i zaczęło wszytko cacy chodzić
Gość_Forgotten*,
Aj aj aj.... MX 440 zawsze robi problemy... Niestety nie wiem jak Ci pomóc.
Sosna,
No próbowałem wyłączyć wszystko GG antywirusa neta itp ale nic nie dało.
Moja karta graficzna to:
Card name: NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (Microsoft Corporation)
LIRAEL,
A ile masz procesów właczonych w tle?Bo to może od zaśmieconego dysku tak zwalnia...ja masakrę w pewnym miejscu miałem tylko reinstalka systemu pomogła:(
Sosna,
Wyłączyłem antywirusowy i gg i nadal to samo, więc to chyba nie to (
Gość_Forgotten*,
GG, Firewall, Monitor Antywirusowy, Skaner Rejestru (Ogólnie programy zabezpieczające), Winamp, Torrenty jakieś, Emule, itp.
Sosna,
Mógłbyś podać przykład takiego programu ???
Darnok Smith,
To może masz inne programy zżerające duże ilości pamięci działające w tle?
Sosna,
Nie mam Skype, więc nie widzę problemu
LIRAEL,
A jaką masz grafę? Bo mi na Nvidi też zwalniało niemiłosiernie i zauważyłem , że ze skeypem się ciut gryzie..
Sosna,
Niestety nie pomogło dawałem wiele opcji wszędzie równie źle.
Przeinstaluję grę może to coś da.
Ale wciąż proszę o mądre rady
Gość_Forgotten*,
To ja wam powiem lepiej: Ja mam antyczne Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, Grafę Gainward Ti 4200 64 MB i gram płynnie w 800x600 80 Hz przy full detalach i 4x antialising... To są dopiero jaja...

I fakt że ta gra działa przy takim sprzęcie w full detail utwierdza mnie w przekonaniu że Forgotten Realms jest światem pełnym cudów...
Darnok Smith,
Zmień rozdzielczość. Kolega miał ten sam problem i mu pomogło.

EDIT

Ja mam 800x600 72hz. Wszystko chodzi wzorowo.
Sosna,
Właśnie kupiłem Diamentową Edycję NWN.
Kompa mam lepszego niż w zalecanych Konfiguracjach (Pentium 4 1,8Ghz, miejsa wolnego wystarczająco dużo, 512RAM i ogólnie wszystko wystarczająco dobre, nawet tesyt wskazują, że wszystko powinno działać należycie w najlepszej grafie).
Mimo wszystko mi zwalnia, gość chodzi z dziwnymi lagami i kiepsko się gra.
Co się stało ???!!!
(próbowałem obniżyć jakoś grafy i ciągle to samo)
Wczytywanie...