Klasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Przede wszystkim Sorcerer, napiernicza z SD ma RotS i niszczy.
Drugie miejsce Palek, ma największe hity i świętość.
Knight, czołg .
A drutek ostatni.
Piothr'ek,
Ogólnie najlepsze są postacie magiczne, ponieważ zadają dokładnie 2x dmg niż knightowie/paladini. Osobiście lubię grac paladinem
Luyanki Werpolterop,
A druida może pokonać knight jeśli będzie miał bohy.
marcineczek22,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rivian dnia pon, 31 gru 2007 - 01:19 napisał

druid kopie dupę i tyle. nie wiem jak po najnowszym update, ale do tej pory to była masakryczna profesja.

Po upade najnowszym druid jest o wiele leprzy wiec moze zmienisz zdanie ;]
Sosna,
Jeżeli o szybkie nabijanie expa to zdecydowanie paladyn
Ale on i knight muszą skillować, a to robi grę nudną i monotonną
Piotreq,
Sorc najlepszy... Latwo sie nim nabija lvle
Kiyuku,
jedno zastrzezenie:nie socker tylko sorcerer
mozna w tej klasie robic sd-ki ajak je masz to jest:bójcie sie dragony!
Sosna,
Ja powiem tak. Moją ulubioną klasą jest druid, po prostu mi się podoba i nieźle sobie nim radzę, jest bardzo dobry na początek, podobnie jak sorc, ich głównym atutem jest co, że nie muszą tak skillować jak palle i woje (a to potrafi zniechęcać)

Jeśli jednak mamy być szczerzy teraz najlepsi są paladyni, nie wiem czemu ale zdaje mi się, że cipsoft jakoś tą klasę faworyzuje w ostatnim czasie (choć pewnie mi się zdaje )
Rivian,
druid kopie dupę i tyle. nie wiem jak po najnowszym update, ale do tej pory to była masakryczna profesja.
marcineczek22,
Zagłosujcie kin lubicie być i prosze o wyjaśnienie

[Dodano po chwili]

wiem ze to juz było ale chce wiedziec kogo jest najwięcej w poprzediej sondzie było "nie mam zdania" a ja prosze żebyście wybrali
Wczytywanie...