Co lepiej kupić - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Maverick,
Ja ostatnio zakupiłem podstawę NWN, jako iż znajomi grający na piratach pochlebnie się wypowiadali, lecz reszta przekonała mnie abym zakupił oryginała, bo granie online w NWN jest po prostu czymś co tygryski lubią najbardziej .
Ale wracając do tematu... Nie kupiłem jeszcze rozszerzeń, bo muszę się z pieniędzmi ograniczac póki jestem w Polsce (przyjechałem na miesiąc, normalnie mieszkam w Irlandii), lecz gdy teraz miałbym kupic to oczywiście wybrałbym Diamentową Edycję . Oferta, której z ledwością się opieram . Lecz gdy masz te opcję do wyboru to jestem za dodatkami NWN: SoU & HoU
Lecz wybór nadal pozostaje Twój

Pozdrawiam
Maverick

P.S
Chciałbym wszystkich serdecznie powitac. To mój pierwszy post
Arturo323,
ja Kupiłem diamentowa edycje za 59 złotych i jestem zadowolony bo gra warta jest swych pieniędzy mam tu wszystkie dodatki moduły nawet tego kingmaker'a i nie powiem bardzo dobrze mi się gra ale tez i original daje satysfakcje
Gość_Forgotten*,
Nie są oczywiście tak długie jak SoU i HotU, ale mają świetną fabułę i muzykę.

Co do czasu gry to:
Kingmaker - 5-8 godzin.
Witch's Wake - 2-3 godziny.
Shadow Guard - 2-3 godziny.
(Czasy podane w opisach modułów z Instrukcji)

Są jeszcze mini-moduły:
Wiatry Eremoru.
Na Ratunek Dziedzicowi.
Skarb Mrocznego Łowcy.

[Zestaw z Diamentowej Edycji]
Sosna,
A mógłbym się do wiedzieć o ile te dodatki w procentach około przedłużają fabułę, oraz jakie inne bajery dodają ???
Gość_Forgotten*,
Ja polecam Diamentową Edycję. Masz tam NWN + SoU + HotU + Kingmaker + Witch's Wake + Shadow Guard... Cena niska i wszystko na jednej płytce DVD.
Lionel,
Ja kupiłbym obydwie propozycje. Kingmaker kosztuje 20zł i tyle samo SoU+HoU. Najbardziej polecam jednka Diamentową kolekcję, niższa cena.
Szymen,
Witaj.Aby móc grać w te dodatki należy mieć podstawkę.Obobiście radziłbym kupić ,,Neverwinter Nights:Diamentowa Edycja'',gdyż znajdują się ta wszystkie wymienione dodatki.Lecz jeśli miałbym wybierać między tymi dwoma opcjami,to raczej zgodziłbym się z tobą i zakupił pierwszą opcję,lecz to twój wybór,ja tylko doradzam .
Sosna,
Mam zamiar kupić sobie NWN, tyle, że jestem ciekaw, który dodatek do NWN jest lepszy (gdyż w Extra Klasyce są dwie wersje do wyboru), który osobiście wolicie (chcę najpierw zobaczyć, czy wogóle mi się ta gra spodoba).
Możliwości są dwie:
-Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide & Hordes of the Underdark
-Neverwinter Nights: Kingmaker

W tej chwili opcja pierwsza wydaje mi się bardziej kusząca, ale jak uważacie.
(I jezeli ktoś wie, to mam pytanie czy wraz z tymi dodatkami, jest również gra, czy trzeba kupować osobno ??? )
Wczytywanie...