Pytanie o import postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ellesis,
Niestety...jeżeli chodzi o NWN to postacie są nietykalne, przy próbie modyfikacji ekwipunku. Z przenoszeniem do save'a nie próbowałem, ale wątpię, czy jest to łatwe bez jakiegoś oprogramowania (Wszystko jest możliwe, ale trza by się nagrzebać w kodzie, plikach itp.).

Co do itemów zalecam zrobienie sobie modułu z małym pomieszczeniem i skrzynką, do której zostaną wrzucone odpowiedniki przedmiotów. Wtedy należy wejść tamtą postacią, zabrać rzeczy, zapisać dane i gotowe (co oczywiście równoważy się z rozpoczęciem gry od nowa).
Warus,
Witam,

mój kłopot jest następujący. mam dwie postacie, w jednej dobre itemki ale to wieloklasowiec, i druga marne itemki ale jednoklasowiec. Można przenieść itemki na tego jednoklasowca wraz z całym ekwipunkiem??

i drugie pytanie czy po połączeniu da sie wrzucić ta postać w np mój obecny quicksave??

z góry dziękuję i licze na szybka rzetelną odpowiedz i ewentualnie wyjaśnienie mi w jaki sposób to zrobić. najchętniej na PW żeby nie spoamowac
Wczytywanie...