[MT]Spory problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Quest z orkami. Są tam gdzie w dwójce jest kopalnia skąd uciekł diego. Gomez. Do któego obozu dołączyłeś? Jeśli do innego niż stary to po prostu nie mów tego (mówi się to do Gomeza kiedy się chce zostać cieniem). A jeśli do starego to masz buga.
diego19,
Witam mam duży problem, mianowicie: Jestem w 1 rozdziale, dodam że gram na kodach, zostałem szefem obozu strażników (zabiłem tego kolesia na M, no wiecie o kogo chodzi) i poszedłem do Kazzimira powiedzieć mu że teraz ja rządzę powiedziałem i poszedłem do Bartholo powiedziałem mu że jestem szefem obozu. Potem poszedłem do Gomeza zaczął mi coś gadać że jestem szefem obozu, na koniec tej rozmowy powiedział "a teraz wynoś się stąd' potem znowu zacząłem rozmowę "przyszedłem zaoferować swoje usługi' a on mówi coś że wtargnąłem do niego tak sobie i zaczyna mnie bić!. I tu mój problem : co mam teraz zrobić?
P.S Mam jeszcze problem z obozem łowców orków, skąd się biorą orkowie?(to jest potrzebne do zadania)
Wczytywanie...