swiat_dryftu2

Identyfikacja przedmiotów - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Krix,
No to mam lepszą metodę na identyfikacje, jak macie maga w drużynie warto nauczyć go tworzenia różdżek i stworzyć takową czaru identyfikacji kosztuje to mało PDków (chyba 30) i nie wiele złota a czary są liczone darmowo(różdżka po kilkunastu użyciach znika).
bobekzaglady,
dzięki, chyba trzeba się z tym po prostu pogodzić

Już wiem, o co dokładnie chodzi z tym identyfikowaniem... Za każdą identyfikację, nie ważne czy u kupca czy "własnoręcznie", płaci się dokładnie tyle samo (niezależnie również od przedmiotu, który identyfikujemy). Cena wynosi 100 sztuk złota, jednak odliczana jest z naszego majątku od lewej do prawej, czyli najpierw przeliczana jest miedź, później srebro, następnie złoto, a gdy złoto się skończy to platyna. To taka mała informacja dla początkujących, takich jak ja
Gość_Forgotten*,
Nope, tak już jest . Ja preferuję identyfikację u kupca. Tanio i pewnie.
bobekzaglady,
Witam. Gram w ToEE od paru dni i zastanawiam się jak najprościej i najtaniej identyfikować magiczne przedmioty. Mam w drużynie czarownika z poznanym czarem identyfikacji i przykładowo znalazłem w twierdzy na bagnach magiczny płaszcz. Identyfikuję go za pomocą czaru i okazuje się, że zeżarło mi to identyfikowanie chyba z 700 miedzi, 100 srebra i 130 złota moje pytania są takie:

1. Czy tak ma być czy to jakiś nieoczekiwany efekt?
2. Jeśli tak już jest, to czy można tego uniknąć albo zapłacić za identyfikacje mniej?
3. Dlaczego straciłem aż tyle miedzi i czy gdybym jej nie miał to stracił bym jakiś inny surowiec zamiast miedzi?

Bardzo proszę o odpowiedź w końcu dla obeznanych już graczy nie są to trudne pytania
Wczytywanie...